Промышленное предприятие ЗИП

Звернення до керівників

ЗВЕРНЕННЯ ДО КЕРІВНИКІВ КОРПОРАЦІЇ «ЗІП»

Шановні керівники, я дуже сподіваюсь, що ці поради будуть вам корисні.

Первинна  ваша задача – створити умови, коли вашим підлеглим буде хотітись біжать на роботу.  Досягнути максимально високих показників роботи підрозділу мінімальними ресурсами – то є друга задача.

Ви маєте чітко розуміти вимоги і очікування підприємства од вашого підрозділу. Знати які показники є вашими звітними. Якщо чогось не знаєте, потурбуйтесь чіткого визначення  цього вашим керівництвом, тому що воно впевнено, що у вас питань немає.

Ви повинні розуміти що ми залежні один від одного, тому бути  вибагливими до інших підрозділів, з якими стикаєтесь  по роботі – це нормально. Не бійтесь непорозумінь. Не соромтесь і самі навчатись. Пам’ятайте!  Ви відповідальні не за себе, а  свій  колектив – це розуміння знімає психологічні перешкоди.

Ви єдиний, хто повинен турбуватись,  щоб ваш колектив мав відчуття причетності до досягнення  суспільної  мети.

Ви повинні знати і критично підходити до формування заробітної плати кожного вашого підлеглого,  або вважати це справедливим, або захищати інтереси вашого робітника.

Ви єдиний, хто повинен  дбати щоб усі надання, які є доступними на підприємстві булі доступними для кожного вашого робітника. Слідкуватиме за цим. Якщо не ви, то ніхто!

Ви повинні знати особисте життя своїх людей. Відслідковувати важливе для них. Треба щоб ваш колектив був однією сім’єю. Створюйте  разом свята, заходи, традиції. Ви повинні думати, як, щоб вам разом було добре.

І головна порада – пам’ятайте! Оцінка вас, як керівника  і ваша якість  залежить від підлеглих, – тому раджу підбирайте кращих і розумніших за себе.

Бажаю вам успіху!

 

З повагою, Олег Захорольський.

 

Наші бренди
Наші партнери
закрыть

Fieldset

 

Verification

закрыть

Supplier Data

 

preloader