Промышленное предприятие ЗИП

Кольорове оформлення інтер’єру

Коли ми займаємося оформленням інтер’єру, ми впливаємо на його колірне рішення, але не варто забувати, що згодом воно має вплив і на нас.

Колір може збуджувати в нас відчуття теплоти або холоду, надавати відчуття бадьорості або втоми. Кольори допомагають візуально розширювати або звужувати приміщення, надаючи йому прозорості або масивністі, замкнутості або розкриття.

Правильно підібрані кольори в інтер’єрі дозволяють підвищити працездатність, поліпшити моральний і навіть фізичний стан.

Вибираючи колірне оформлення для інтер’єру, не варто забувати, що кольори поділяються на теплі та холодні.

До теплих кольорів відносяться – жовтий, жовто-оранжевий, червоний, червоно-оранжевий, червоно-фіолетові і будь-які похідні від них.

Bedroom in modern style 3d rendering

До холодних відносяться – блакитний, фіолетовий, синій і вся група синьо-зелених та фіолетових тонів.

Blue armchair and decorations

Якщо орієнтація кімнати виходить на південь, тоді краще використовувати холодні кольори, якщо ж орієнтація виходить на північ тоді краще вибирати теплі відтінки. Теплі відтінки візуально «розсовують» стіни, в той час як холодні «звужують» їх.

Візуально підняти стелю можна, використовуючи кольори на декілька відтінків світліші, ніж основний колір стін.

Сьогодні існує кілька варіантів поєднання кольорів в дизайні інтер’єру:

Кольорові рішення в інтер’єрі можуть бути різними, але варто пам’ятати, що вибирати кольору потрібно в такому ключі, щоб вони гармоніювали між собою і не дратували очей.

Наші бренди
Наші партнери
закрыть

Fieldset

 

Verification

закрыть

Supplier Data

 

preloader