Промышленное предприятие ЗИП

Клей для пінополістиролу Grizzly – у чому його переваги?

Пінополістирол – це нова поліпшена версія пінопласту. Із нього виробляють оздоблювальні матеріали – багети, стельові та настінні плити, декоративні деталі. Усі вони популярні в обробних роботах. Але от процес їхньої поклейки досить клопіткий. Полегшити працю допоможе тільки правильно підібраний клей. А як його підібрати і що обрати – розбираємося.

Grizzly – нова формула

Клей для пенополистирола GrizzlyКлей для пінополістиролу Grizzly був спеціально розроблений для роботи із виробами із пінопласту. Продукт представлений у фасовках 280 мл та 1,2 кг. Його особливість полягає в тому, що спеціально розроблена формула дозволяє склеїти вироби усього за 3 секунди. Крім цього, клей володіє й іншими перевагами:

  1. Зручність нанесення. За рахунок тари клей рівномірно розподіляється по поверхні багета, виключається зайве використання матеріалу, робота ведеться без забруднень.
  2. Густа та в’язка консистенція. За рахунок цього він добре лягає на матеріал і не стікає, якщо виріб необхідно посунути. Завдяки цьому ризик зіпсувати багети зводиться практично до нуля.
  3. Міцне зчеплення поверхонь. Завдяки цій властивості приклеювання багета до стіни та стелі відбувається дуже швидко. Не потрібно працювати у кілька рук, притискати багет по всій довжині і чекати доки він закріпиться. Досить одного щільного притиснення.

Що ми отримуємо в результаті?

Що ми отримуємо в результатіПлюс до всього – клей Grizzly виконаний на водній основі, не має у своєму складі хімічно шкідливих речовин, не дає неприємного запаху.

Із правильно підібраним клеєм оздоблювальні роботи йдуть без зайвих труднощів, декор надійно тримається на стіні та стелі, а ремонт успішно входить у стадію завершення. Не варто нехтувати підбором якісних матеріалів. Вони гарантують ефективність робіт та довгу службу вашого ремонту.

Наші бренди
Наші партнери
закрыть

Fieldset

 

Verification

закрыть

Supplier Data

 

preloader