Промышленное предприятие ЗИП

Клей для підлогових покриттів – навіщо його використовувати?

Здавалося б, укладати лінолеум простіше простого – розстелити цілісне полотно та закріпити плінтусами. Але фахівці стверджують, що тільки застосування клею для підлогових матеріалів забезпечить дійсно якісне укладання. У чому ж користь клею та для чого він потрібен? Подивимося, що відповідають професіонали ремонтів.

Навіщо приклеювати лінолеум?

Почнемо із найчастіших бід не приклеєних покриттів:

Із застосуванням клею матеріал буде надійно закріплений на підлозі, немає ризику появи горбів та опуклостей, підлога виглядає рівною і красивою.

Багато хто не використовує клей, боюючись того, що буде складно знімати покриття при наступних ремонтах. Але якщо скористатися спеціалізованим клеєм, лінолеум зніметься без втрат для підлоги. Чи інший варіант: на ідеально рівний, щільно приклеєний лінолеум легко укладати наприклад, ламінат або ж інше покриття. Тож, у наклеєних підлогових покриттів є значно більше переваг.

Який клей підібрати для підлогового покриття?

Простого ПВА тут буде недостатньо. Краще взяти спеціалізований клей відповідного призначення. Можна використовувати Клей для підлогових покриттів ЗЕБРА, КС-3 або ж Бустилат Мальва. Вони розраховані для нанесення на пористі бетонні поверхні, добре зчеплюють матеріали між собою. Клей досить наносити тонким рівномірним шаром так, щоб він покривав усю поверхню підлоги. Саме таке нанесення забезпечить гарне та міцне приклеювання.

Як поклеїти без помилок?

Щоб роботи виправдали себе, виконайте їх у 5 кроків.

  1. Підмітіть підлогу, приберіть пил, камінчики, простежте, щоб не було жирних плям. Підлога повинна бути рівною та чистою.
  2. Розстеліть лінолеум, перевірте, щоб края не заходили на стіни. В ідеалі лінолеум повинен відступати від стіни приблизно на 8 мм. Ці щілини закриються плінтусами.
  3. Залиште покриття лежати на 1-3 доби. Це допоможе матеріалу розрівнятися й згодом спростить роботу.
  4. Змотайте лінолеум в рулон. Наносьте клей на підлогу смугами, відмотуйте частину лінолеуму та притискайте його до поверхні. Увесь рулон клейте за такою ж схемою. У великих кімнатах легше клеїти у 4 руки.
  5. Вирівнявши лінолеум, закріпіть його на краях чи кутах пласкими важкими предметами. Після висихання можна кріпити плінтуса.

Так клеїти чи не клеїти лінолеум? Приклеївши покриття, ви отримуєте 100% гарантію міцної та красивої підлоги. І як показує досвід більшості, краще поклопотатися, аніж потім вирішувати проблему зіпсованого лінолеуму.

Наші бренди
Наші партнери
закрыть

Fieldset

 

Verification

закрыть

Supplier Data

 

preloader