Промышленное предприятие ЗИП

Кар’єра і щастя: чи можливо?

Цінність кар’єри та кар’єрного росту у сучасної людини стоїть у списку найважливіших пріоритетів. Адже кар’єра – це успіх, гроші, самореалізація. Але чи знайдеться тут місце для щастя і чи можливо поєднати роботу із простими людськими радощами? Можливо. А як – дізнаємося далі.

3 помилки, які заважають щастю

  1. Не та роботаНе та работа

Престижна компанія, хороша зарплата та авторитетна посада. Здавалося б все відмінно. Але особливої ​​радості робота вам не приносить, після робочого дня ви виснажені і немає бажання нічого робити, а на роботу йдете як на каторгу. Такі відчуття – вагомий привід змінити роботу. Якщо вам далека сфера діяльності, політика підприємства або просто не цікаві ваші обов’язки, рано чи пізно вас захопить депресія. Радість несе тільки та робота, яка вам імпонує, служить способом саморозвитку.

  1. Цілодобово без вихідних2. Круглосуточно без выходных

Сумно, але в Японії поширені випадки смерті людей через надмірну втому та виснаження. Тому в країні сонця, що сходить існують навіть спеціальні співробітники, які приходять на роботу о 21:00 і випроваджують трулоголіків додому, відпочивати. Відпочинок – це запорука працездатності. Хороший повноцінний сон безпосередньо впливає на ефективну роботу мозку і фізичну активність. Вважайте що відпочинок – це гарант якості вашої праці. А якщо цікавий відпочинок – це ще й щасливі емоції.

  1. Надмірна віддачаЧрезмерная отдача

Перша помилка трудоголіків у надмірній віддачі. Яскравий тому приклад – це героїня фільму «Службовий роман», яка навіть не могла завести тварину, не маючи часу за ним доглядати. Подібне має місце бути, якщо людина самотня і шукає в роботі розраду, але неприйнятно, якщо вдома чекає сім’я. Ви можете жити роботою, але … в робочий час. Звичайно, думати, аналізувати і генерувати ідеї можна цілодобово, але зустрічаючись із близькими людьми, вмійте переключатися на них. Так ви витримаєте правильний баланс між тим, що дороге для вас, сім’я завжди вас підтримає і буде надійним домашнім тилом.

Сучасний світ диктує нам свої критерії на щастя, ставлячи багато життєвих радощів у рамки фінансових можливостей. Звичайно, кар’єра важлива, потрібна, незамінна, але не слід ставити її понад усе. Розумний баланс між роботою та власними інтересами (хобі, друзями, родиною), можливість реалізовуватися в усьому, що цікаво та отримувати багаті емоції – ось те, що напевно зробить вас щасливим.

Наші бренди
Наші партнери
закрыть

Fieldset

 

Verification

закрыть

Supplier Data

 

preloader