Промышленное предприятие ЗИП

Кар’єра

Промислове підприємство «ЗІП» входить до п’ятірки найсильніших компаній галузі на території СНД, бувши одним з найбільших роботодавців в Україні. На головному підприємстві та 28 філіях по Україні працюють понад 600 осіб. На підприємстві діє Колективний договір, бюджет якого налічує близько 8 млн. грн.

Переваги співпраці з ТОВ ПП «ЗІП»:

                lk_page_ic_1                                 lk_page_ic_12                                                  Своевременная и достойная оплата                             

Робота в команді професіоналів               Своєчасна та гідна                    Можливість  для професійного та особистого
                                                                                               оплата праці                                                       розвитку

Подивитися наші відкриті вакансії можна на сайті robota.ua 


Розроблено компанією rabota.ua спеціально для компанії ЗИП, ООО, ПП

 

Що потрібно знати, перш ніж відправити резюме на вакансію:

  1. Ознайомтеся з діяльністю підприємства на нашому сайті. Це допоможе Вам зорієнтуватися в переліку напрямів діяльності компанії, уявити себе частиною нашої команди, визначитися чи збігаються наші цінності і очікування.
  2. Уважно вивчіть вимоги на вакансію, чи відповідають Ваш досвід, знання, кваліфікація заявленим вимогам. Відредагуйте своє резюме згідно з вимогами.
  3. Зробіть акцент на власних досягненнях, чому саме Ви – ідеальний кандидат.
  4. Після отримання Вашого резюме ми зв’яжемося з Вами протягом 1 тижня в телефонному режимі в разі зацікавленості у Вашій кандидатурі. Або відповімо по електронній пошті в разі, якщо поки ми не готові запропонувати Вам зайняти будь-яку вакансію в нашій компанії.
  5. Головне пам’ятайте, ми цінуємо чесність і відкритість, здатність нести відповідальність за свої дії і обіцянки, очікуємо від Вас зворотного зв’язку на будь-якому етапі співпраці.

        Ми гарантуємо гідну оплату праці, а також створюємо всі необхідні умови для комфортної роботи, а успішна кар’єра залежить тільки від досвіду, професіоналізму, результатів і бажання працювати.
Якщо Ви готові розвиватися і вдосконалюватися разом з нами, а Ваші людські та професійні якості додадуть цінності компанії – ласкаво просимо в колектив компанії «ЗІП»!

     

Наші бренди
Наші партнери
закрыть

Fieldset

 

Verification

закрыть

Supplier Data

 

preloader