Промышленное предприятие ЗИП

Якими не типовими матеріалами можна пофарбувати дерево

Усі знають, що дерево добре приймає емалі й лаки, але не усі знають, із чим іще можна працювати на деревині. Цікаво? Секрети розкривають фахівці із нанесення лакофарбових матеріалів.

Будь-якій поверхні – свій матеріал

Для початку зазначимо ключове правило робіт по фарбуванню: для кожної поверхні існує свій вид матеріалу. Якщо ви плануєте великий комплексний ремонт, краще не економити та купувати матеріали цілеспрямовано, призначені для конкретних робіт на певній поверхні.

Найпоширеніші матеріали для дерева:

Але іноді буває, що наші творчі ідеї йдуть трохи далі за можливості лакофарбових матеріалів для дерева. Наприклад, ви хочете яскравий колір для дитячих меблів, але боїтеся використовувати звичайні алкідні кольорові емалі. Або вам потрібно декорувати вироби із дерева і потрібен особливий ексклюзивний колір. Що може виручити в роботі з деревом?работа с деревом

Із асортименту лакофарбових матеріалів TRIORA із деревом сумісні:

У чому особливості їх застосування?

Чим би ви не вирішили фарбувати деревину, для якісного результату варто дотримуватися 3-ьох правил:

  1. Обов’язково очистити поверхню, що фарбується.
  2. Наносити матеріали тільки на сухе дерево. В іншому випадку поверхня швидко зіпсується і втратить вигляд.
  3. Наносити другий шар тільки після того, як висохне перший. Так обидва шари добре закріпляться на дереві, надовго збережуть покриття. Щоб фарба лягла рівно, перед нанесенням останнього шару радять протерти поверхню м’яким наждачним папером і видалити невеличкі шорсткості.

Працювати із деревом – одне задоволення. Використовуйте основні правила підготовки поверхонь та нанесення матеріалів – і результат вас 100% не розчарує.

Наші бренди
Наші партнери
закрыть

Fieldset

 

Verification

закрыть

Supplier Data

 

preloader