Промышленное предприятие ЗИП

Які матеріали використовувати, щоб відповідати трендам у дизайні 2018

Чим активніше розвиваються сучасні технології, тим більше людство прагне природи. У інтер’єрних трендах – екологічність, чистота та максимальна натуральність. Не турбуйтеся, щоб будинок був модним, необов’язково перетворювати його на дерев’яний зруб. Досить використовувати у приміщенні матеріали, які допомагають підтримати в інтер’єрі максимальну природність та витримати основні напрямки оформлення приміщень.

Ідеально натуральна добірка матеріалів

Усе натуральне – на першому місці. Сучасний інтер’єр базується на таких матеріалах:

Де застосовують дерево?

 

Дерево використовується у вітальнях, ванних, прихожих, кухнях, на лоджіях. Мабуть, у сучасному інтер’єрі немає такої частини будинку, де б не пробували застосовувати дерево.

Що важливо знати про дерево?

При вірному зберіганні та експлуатації термін служби натурального дерева у середньому 20 років. І якщо ви хочете, щоб воно красиво «відпрацювало» ці роки, потрібно зміцнити його. Відразу відзначимо, що дерево, яке раніше вже служило, обов’язково потрібно відчистити від старих фарб до «голої» поверхні. У всьому ж іншому і для нового дерева, і для того, що вже використовувалося, обробка передбачає 3 кроки.

  1. Шпатлівка дефектів. Якщо є якісь отвори або ж відколи, важливо зрівняти їх із іншою поверхнею. Необроблені ділянки дерева роблять його вразливим – туди проникає волога, шкідники. Добре закрити волокна деревини та непомітно вирівняти вади допоможе шпатлівка по дереву TRIORA.

Що варто знати про матеріал? Шпатлівка легко наноситься, міцно зчеплюється з деревом. Наносять її шаром від 1 мм. А вже після висихання 1-го шару можна наносити наступні, поки поверхня не зрівняється. Завдяки палітрі із 6 кольорів можна підібрати необхідний відтінок деревини. Виходить міцна та непомітна «латка».

  1. Ґрунтовка дерева. Ґрунтовка древозахисна TRIORA проникає на глибину до 5 мм, знезаражує поверхню, створює непомітне міцне покриття. Це захистить усю площу дерев’яного виробу від зовнішніх впливів і запобіжить розвитку цвілі.

Що варто знати про матеріал? Деревозахисна ґрунтовка глибоко проникає у структуру дерева, захищає його від цвілі, синяви, грибка. Це свого роду потужний антисептик, який вбереже вироби від псування.

  1. Покриття лаком або лазур’ю. Це останній декоративний шар на деревині.

Що варто знати про матеріали? У чому їхня різниця? Лак акриловий TRIORA створює безбарвне, міцне блискуче покриття. Свіже лакове покриття не злипається, швидко сохне. Із роками лак не жовтіє та відмінно захищає поверхню від вологи.

Лазур акрилова TRIORA залишає тільки легкий блиск, не така стійка до грубих впливів. Зате вона надає деревині гарний глибокий відтінок та зберігає натуральний малюнок. Із її допомогою невиразна плита набуває кольору дорогої деревини. Лазур не вигоряє та довго зберігає гарний колір.

Усі матеріали для дерева TRIORA відповідають еко стандартам, безпечні та можуть застосовуватися навіть для дитячих меблів.

Як використовують в інтер’єрі камінь?

Основні напрямки застосування:

Що враховувати, використовуючи камінь?

Не дарма кажуть, що вода камінь точить. І, якщо натуральний витримає зовнішні впливи без проблем, то штучному необхідно додаткове покриття. Для цього також можна використовувати лак акриловий TRIORA. Він добре застосовується не тільки на дереві, але й на інших поверхнях. Лак добре закриє усі пори каменю, захистить його від бруду та спростить прибирання.

Невеличкий нюанс – покриття візьметься тільки на камінь із шорсткою поверхнею. Ідеально гладкі плити, як, наприклад, кераміка, не передбачають нанесення зверху лакофарбових матеріалів.

Метал у інтер’єрі

 

У сучасному будинку він виступає як декоративним, так і фундаментальним матеріалом:

Найбільша біда металевих елементів – іржа. І якщо кольорові метали практично не схильні до корозії, то чорні необхідно захищати.

Скористайтеся антикорозійною ґрунтовкою по металу ЗЕБРА серії Кольчуга. Вона захистить матеріал від впливу вогкості і продовжить його існування.

Що варто знати про матеріал? Застосовується для сталі та заліза. У складі ґрунтовки є матеріали, які запобігають появі іржі та створюють щільну плівку на будь-якій поверхні.

Тим, хто планує ще й фарбування металевих елементів, рекомендуємо емаль на іржу 3 в 1 із молотковим ефектом ЗЕБРА. З її допомогою ви не тільки захистите метал, а й отримаєте красивий декоративний ефект.

Що варто знати про матеріал? У складі емалі ґрунтуюча речовина. Досить нанести матеріал на чисту поверхню і ви отримаєте вже захищене гарне покриття. Матеріал не вигорає та прекрасно блищить.

Використовуючи в обстановці житла модні матеріали, не забувайте їх захистити і підготувати до багаторічної служби. Так ваш інтер’єр довго збереже свій особливий стиль та екологічність.

Наші бренди
Наші партнери
закрыть

Fieldset

 

Verification

закрыть

Supplier Data

 

preloader