Промышленное предприятие ЗИП

Як змінити набридлу обстанову 1 предметом?

Давно не було новинок в інтер’єрі, обстанова вже здається нудною і ви мрієте про ремонт? Не потрібно мучити себе довгим очікуванням та збирати гроші на глобальні роботи. Як змінити інтер’єр тільки 1 предметом – розповімо далі.

Дзеркальна революція

Зеркальная революцияВсього одне дзеркало здатне змінити інтер’єр. Повісьте велике дзеркало на стіні – і кімната стане набагато просторішою і світлішою. Є одне настінне дзеркало? Додайте йому до пари іще одне, але вже іншої форми чи в рамі іншого кольору. Із дзеркалами можна придумувати нескінченну кількість варіантів і кожен із них буде хороший.

Зміна однієї парної деталі

Часто прагнучи симетричного розташування речей в інтер’єрі, ми обираємо однакові парні речі. Згодом вони втираються в обстановку і стають непомітними. Так що, якщо дуже хочеться щось змінити, поновіть один із парних елементів. У спальні можна поміняти тумбу чи світильник. Дизайнери радять не боятися реалізовувати сміливі ідеї, використовувати незвичайні предмети. Наприклад, якщо зібрати у стопку прочитані глянцеві видання, які ви ніяк не здасте в макулатуру, вийде відмінний варіант нічного столика.

Скатертини або серветки

Скатерти или салфеткиОбідній стіл, який раніше стояв непокритим, допоможуть красиво оновити текстильні серветки або скатертина. Вдалий варіант – вузька текстильна смужка посередині столу. Яскрава деталь урізноманітнить вітальню, допоможе зробити інтер’єр більш затишним та веселим.

Новий килим

Новый коверАбо постилка, або килимок біля ліжка – будь-яке нове підлогове покриття перетворить кімнату. Особливо якщо до цього ви віддавали перевагу пустому ламінату чи паркету. У магазинах є багато невеличких килимків різних забарвлень та моделей. А якщо відчуваєте спрагу чогось оригінального, можна зробити килимок власноруч. Цікаво виглядають доріжки, зшиті з пухнастих помпонів або сплетені в ретро-стилі із залишків тканини.

Домашній сад

Домашний садВелика кімнатна рослина не тільки перетворить інтер’єр, але й поліпшить його мікроклімат, зробить повітря чистішим та свіжим. У квартирах добре приживаються цитрусові та кавові дерева. Можна обирати квітучі рослини, кімнатні троянди.

Прагнучи до змін у будинку, почніть із генерального прибирання. Позбавтеся від застарілих речей – змініть фоторамки, статуетки, вази, пересадіть квіти. Переставте меблі, розставте книги за кольорами обкладинок. На тлі перетвореного будинку нова виразна річ буде виглядати особливо вигідно. Обирайте обновку, відштовхуючись не від її ціни, а від того, наскільки вона вам сподобалася. Чим ближча і бажаніша річ, тим ефектніше вона виглядатиме в інтер’єрі вашого будинку.

Наші бренди
Наші партнери
закрыть

Fieldset

 

Verification

закрыть

Supplier Data

 

preloader