Промышленное предприятие ЗИП

Як уникнути синдрому «вареної жаби»?

У 19 столітті вчені провели експеримент. Одну жабу кинули у каструлю з окропом, вона вистрибнула та залишилася в живих. Іншу жабу підігрівали у каструлі з холодною водою. Вона адаптувалася і лишень коли вода закипіла, спробувала вистрибнути. Сил не залишилося – і земноводне загинуло. Часом люди, як ті жаби, роками піддаються стресам, ставлячи під загрозу своє здоров’я. Стоп! Розбираємося, як не зваритися і вчасно встигнути вистрибнути.

Шукайте ознаки небезпекиИщите признаки опасности

Суть синдрому жаби в тому, що людина без заперечень приймає дійсність, навіть не замислюючись про те, що це їй не підходить. Розпізнати синдром можна, відповівши на прості запитання:

  1. Чи відчуваєте ви себе відпочившим та бадьорим?
  2. Чи приносить вам задоволення усе, що ви робите?
  3. Чи вистачає у вас часу на себе та свої захоплення?
  4. Як часто вам доводиться змінювати плани, підлаштовуючись під оточуючих?

Якщо відповіді явно не на вашу користь, значить ви вже у каструлі і, скоріше за все, вона підігрівається. Як вистрибнути?Как выпрыгнуть?

Як уникнути синдрому жаби і не повторити помилок у подальшому?Как избежать синдрома лягушки и не повторить ошибок в дальнейшем?

Безумовно, не завжди в житті все йде так, як нам того хочеться. Завжди дивіться на перспективу. Бачите позитивні зміни після труднощів? Значить вони того варті. Попереду одні неприємності? Виходьте з гри. А ще важливо, щоб в обставинах, що склалися, ви управляли собою, а не інші вами. Тоді синдром вареної жаби вам не загрожує.

Наші бренди
Наші партнери
закрыть

Fieldset

 

Verification

закрыть

Supplier Data

 

preloader