Промышленное предприятие ЗИП

Як взяти себе в руки: керівництво для ледачих

З давніх-давен лінь вважається матір’ю всіх вад. І дуже часто ми не встигаємо щось зробити просто, тому що лінь. Знайоме? Лінь – вельми серйозна проблема, яка неабияк може попсувати життя. Як жити з цим?

Боротися з лінню, так само як і намагатися зрозуміти, що таке лінь – безглуздо, але можна навчитися жити з нею.

Для початку давайте уявимо день, коли ви прокидаєтеся ні від звуку будильника, а просто виспавшись. У вас повно часу, щоб прийняти душ, приготувати смачний, красивий сніданок. Після вас чекає ряд приємних справ: читання книги, перегляд фільму, прогулянка з друзями, курси з образотворчого мистецтва, дизайну та багато іншого.

Однозначно – гарний день. Як ви думаєте, чим він відрізняється від інших? – Правильно! Ви робите те, що хочеться.

Відсутність ж інтересу до діяльності – називається лінню. Але не варто боятися її, вона є незмінною супутницею нашого життя. Це наш захисний механізм, який говорить нам, що потрібно щось в житті міняти.

Недосяжні цілікак бороться с ленью

Однією з причин появи ліні є постановка недосяжних цілей. Не варто цього робити й ідеалізувати бажаний результат. Ми повинні розуміти, що немає межі досконалості, а при вигляді великого обсягу робіт у нас часто опускаються руки. Розбийте вашу глобальну мету на кілька маленьких. Так, у вас з’явиться більше бажання й інтересу діяти. Не забувайте хвалити та заохочувати себе, навіть якщо щось не виходить, давайте собі поблажки, адже ми ж всього лише люди, і можемо помилятися. Після досягнення маленьких цілей, ви помітите прилив енергії, задоволеність виконаною роботою і додаткову порцію мотивації.

Навіщо я це роблю?

Не забувайте, що відмінною мотивацією проти ліні служить постійний діалог з собою. Для досягнення тієї чи іншої мети постарайтеся максимально чесно відповісти на питання для себе:

Відповіді на ці питання будуть надихати, стимулювати вас на виконання подальших дій. Ви будете усвідомлювати, що не просто пливете за течією, а у вас є конкретний шлях, і те, що ви робите зараз, лише один з кроків для досягнення кінцевого результату.

Правило 15 хвилин

Привчіть себе до простого правила. Кожен день виділяйте всього 15 хвилин на рутинні справи по типу прибирання, вирішення побутових проблем. Лише чверть години в день, а результат буде неймовірним.

Звільніть простір

Не забувайте також очищати простір навколо себе, позбавлятися від накопичених паперів, записок. Погодьтеся, адже бажання працювати в чистому, зручному і охайному місці набагато більше.

Ось такі нескладні рекомендації, які допоможуть вам позбавитися від ліні. Відкорегувавши ставлення до своєї мети, вибравши інший шлях або і зовсім змінивши мету, ви перетворитеся на одного з тих людей, які день у день, не лінуються і роблять все можливе, щоб здійснити мрії.

Наші бренди
Наші партнери
закрыть

Fieldset

 

Verification

закрыть

Supplier Data

 

preloader