Промышленное предприятие ЗИП

Як вибрати колір фарби для стін?

Сьогодні колір грає важливу роль в будь-якому інтер’єрі. І колірне рішення стін не менш важливе, ніж те, як будуть розставлені меблі або дизайн якихось окремих предметів у приміщенні. Саме тому багато хто задається питанням: як вибрати колір фарби для стін? Досвідчені дизайнери радять не боятися експериментів, адже за допомогою правильно підібраного кольору можна розставити акценти, візуально збільшити або зменшити кімнату.

цветовое решение стенВажливо розуміти, що на колір фарби можуть впливати такі фактори як: освітленість приміщення, розташування приміщення (північна, південна сторони), а також поверхня, на яку буде наноситися фарба. Так, на гладкій поверхні стін колір буде виглядати світліше, на шорсткій – трохи темніше, на матовій поверхні відтінок буде теплим, а на відполірованій – холодним. Вибравши колір, не варто відразу ж фарбувати всю стіну ним, щоб потім не перефарбовувати, якщо раптом відтінок не сподобається. Для початку потрібно спробувати профарбувати невелику ділянку поверхні і подивитися, як буде виглядати той чи інший колір.

Вибираючи кольори фарби для стін не обов’язково керуватися принципом, що стіни повинні бути спокійними. Сьогодні дуже популярно фарбування однієї стіни в якийсь яскравий колір, таким чином, створюючи контраст.

Контрастне фарбування стін має свої переваги. По-перше, приміщення набуває нового вигляду, а по-друге, таке фарбування значно дозволяє заощадити кошти.

Оптично скоротити довгі приміщення можна за допомогою фарб для стін «TRIORA» темних кольорів. Для цього необхідно пофарбувати найбільш коротку стіну темним кольором. Візуально збільшити приміщення можна за допомогою фарб пастельних кольорів від «TRIORA».

Також правильно підібраний колір допоможе приховати нерівності, тріщини і плями на стіні. У цьому допоможуть фарби для стін м’яких, ненасичених відтінків. Однак, при виборі кольору обов’язково необхідно враховувати інтенсивність сонячного світла в приміщенні.

Кольорові рішення

покраска стен Цветовые варианты стен

Так, стіни, пофарбовані в білий колір – це універсальний варіант, який буде поєднуватися з будь-яким іншим кольором. Його сміливо можна поєднувати з соковитими, яскравими фарбами.

З нейтральними відтінками відмінно поєднуються яскраві кольори, які дають неперевершений ефект. Так, наприклад, з кремовим покриттям підлоги відмінно виглядатимуть стіни кольору фуксії.

Створити екзотичні і незвичайні стіни в теплій колірній гамі, можна використовуючи яскраві кольори східних спецій – куркуми, кардамону або кориці.

Головне, при виборі кольору для стін використовувати поради експертів, практикувати і не бояться експериментів! Саме таким чином, ви зможете знайти найбільш цікаве рішення для вашого дизайну інтер’єру.

Наші бренди
Наші партнери
закрыть

Fieldset

 

Verification

закрыть

Supplier Data

 

preloader