Промышленное предприятие ЗИП

Як обрати шпатлівку для ремонту стелі?

Чи потрібна на стелі шпатлівка? Якщо ви плануєте натяжну стелю, то можна й обійтися. Але якщо всі роботи будуть проводитися безпосередньо на самій площині стелі, шпатлювати обов’язково. Так вирівнюються дрібні та великі недоліки, підвищується якість нанесення. А щоб не помилитися у виборі підходящої шпатлівки, скористайтеся підказками професіоналів.

Шпатлівки на всі випадки ремонту

Найбільш популярні сьогодні 2 види матеріалів, якими вирівнюють поверхні – гіпсові або сухі та акрилові шпатлівки.

Гіпсові шпатлівки. Матеріал використовують у будівництві вже дуже давно і, поряд з новими більш сучасними аналогами, він не втрачає популярності. Його особливості:

Акриловые шпатлевкиАкрилові шпатлівки. Покращений аналог гіпсових матеріалів, має оновлений склад і тому легше застосовується. Акрилові шпатлівки:

Якщо ви розглядаєте матеріали з боку фінансових переваг, оцініть масштаби та площу робіт, дефекти стель. Для ремонту в одній кімнаті вигідніше взяти акрилову шпатлівку малого фасування.

Якщо ремонтувати доведеться великі приміщення, вигідніше використовувати гіпсову шпатлівку. Але до сухих сумішей обов’язково купувати і ґрунтовки, знаходити спеціальне обладнання для їхнього приготування, розраховувати тривалість висихання. Якщо ви наймаєте для ремонту будівельників, у кінцевому результаті акрилова та гіпсова шпатлівка вийдуть приблизно в однакову суму.

Як підсумок: виграють акрилові шпатлівки, залишаючи за гіпсовими право першості у невисокій ціні.

Як підібрати акрилову шпатлівку?

Цей матеріал краще обирати, з огляду на клімат та вологість приміщення.

Шпатлівка – це свого роду базовий шар, який виконує захисні та декоративні функції. Із прошпатльованою поверхнею надалі легше працювати, усі матеріали, що наносяться міцно зчіплюються між собою. Одним словом, це запорука гарного ремонту, що варто застосовувати і на стіні, і на стелі.

Наші бренди
Наші партнери
закрыть

Fieldset

 

Verification

закрыть

Supplier Data

 

preloader