Промышленное предприятие ЗИП

Як видалити іржу з металу перед фарбуванням?

Іржа або корозія металу з’являється в результаті його окислення під впливом зовнішніх факторів. Це не тільки псує вигляд металевих виробів, а й істотно знижує терміни їхньої експлуатації. Для того, щоб привести вироби в порядок і додати їм кілька років служби, необхідно позбутися іржі і захистити метал від ризиків її подальшого виникнення.

До цього питання слід підходити відповідально. Адже чим ретельніше буде очищена поверхня від іржі, тим якіснішим буде захисне покриття конструкції і тим краще ляже фарба по металу.

Чим можна видалити іржу?

Видалити іржу і окалину з металу можна механічними або хімічними методами.

Механічні способи очищення металу розуміють під собою використання сталевих щіток, шліфувальних машинок або ж піскоструминним методом. Однак, ця процедура вимагає великих витрат, як фізичних, так і часових.

Що ж стосується хімічних методів очищення металу спеціальними змивками, то до них вдаються не тільки для видалення іржі з металу, але й для його знежирення, очищення від масел і старої фарби. Найефективнішим хімічним методом очищення є використання перетворювача іржі.

Як працювати з перетворювачем іржі?

Как работать с преобразователем ржавчины?Перед його використанням поверхню необхідно підготувати. Для цього слід зняти стару фарбу за допомогою змивки старої фарби СП-6 ЗЕБРА, після чого обов’язково знежирити поверхню. Як знежирювач можна використовувати органічні розчинники, такі наприклад, як Уайт-спірит ЗЕБРА або ж миючі засоби. Процес знежирення дуже важливий, оскільки в іншому разі не буде жодного сенсу від використання перетворювача (стече з поверхні).

Ефективно видаляє елементи корозії перетворювач іржі Експрес ЗЕБРА. Він розщеплює іржу, створює міцну антикорозійну плівку і збільшує термін служби покриття. На відміну від інших перетворювачів в його склад входять рослинні кислоти, завдяки чому після нанесення на поверхню його не потрібно змивати водою. Звичайні ж перетворювачі мають у своєму складі ортофосфорну кислоту, яка утворює білий зернистий наліт. І, якщо його не змити водою, згодом він підриває фінішне покриття.

Поверхню, оброблену перетворювачем Експрес ЗЕБРА можна фарбувати вже по закінченню 1,5-2 годин, що дозволяє значно заощадити час.

Використовувати перетворювач можна для видалення корозії з поверхні чорних металів, таких як днища і кузова автомобілів, паркани й дахи.

В ідеалі для досягнення максимально очищеної поверхні краще поєднувати механічні та хімічні способи видалення іржі. Тобто верхній шар пухкої іржі видалити механічним шляхом, а залишки, які міцно в’їлися, видаляти за допомогою перетворювача іржі Експрес ЗЕБРА. Використовуючи вищезгадані способи, можна легко і швидко видалити іржу з поверхні металоконструкцій.

А чим захистити очищений метал?

Грунтовка ГФ-021 алкидная антикоррозионная ЗЕБРА Эмаль антикоррозионная 3 в 1 ЗЕБРА

Можливо два варіанти обробки металевих виробів.

  1. Грунтовка і нанесення емалі. Робота проводиться у 2 етапи. Спочатку очищений від іржі метал необхідно покрити антикорозійною ґрунтовкою ГФ-021 ЗЕБРА. Матеріал видаляє пил, створює рівномірний шар для нанесення наступних покриттів, покращує адгезію матеріалів – наступні шари добре кріпляться до поверхні. Після того, як грунтовка висохне, можна наносити кольорові емалі ЗЕБРА.
  2. Використання емалі 3 в 1. Антикорозійна емаль ЗЕБРА 3 в 1 має у своєму складі грунтуючі речовини і дозволяє обійтися без нанесення грунтовки. Це спрощує роботу на 1 крок і помітно прискорює її. Антикорозійна емаль 3 в 1 при правильному застосуванні створює покриття на 5 років.

Комплексне застосування всіх матеріалів дозволить захистити будь-який чорний метал від руйнівного впливу навколишнього середовища і домогтися якісного покриття на дуже тривалий термін.

Наші бренди
Наші партнери
закрыть

Fieldset

 

Verification

закрыть

Supplier Data

 

preloader