Промышленное предприятие ЗИП

Як зробити так, щоб дерев’яна підлога слугвала довго?

Обравши для будинку дерев’яну підлогу, власники отримують екологічно чисте, міцне, тепле і красиве покриття. При вірних обробці та догляді дерев’яні підлоги можуть прослугувати понад 60 років, ставши вигідним вкладенням в інтер’єр. Розгляньмо, як можна самостійно продовжити життя покриттю, скориставшись сучасними матеріалами.

Первичная защитаПервинний захист

Люті вороги дерева – вогкість, перепади температур та біологічні шкідники. Найкращий захист від них – цілісність дошки та міцне покриття. Роздивіться дерев’яну підлогу. Тріщини, відколи або інші механічні пошкодження дощок слід зашпаклювати шпаклівкою для дерева. Для цього можна скористатися спеціальною шпаклівкою для дерева TRIORA. Якщо ви реставруєте стару підлогу та знайшли уражені гниллю ділянки, обов’язково видаліть їх механічно, після – пошліфуйте та нанесіть шпаклівку. Вона не тільки вирівняє поверхню і сховає недоліки, але і заблокує воді та бактеріям доступ всередину плити.

Предостеречь от пораженияЗастерегти від ураження

Одним зі способів антибактеріальної обробки дерева є нанесення ґрунтовки. Наскільки вона необхідна у ремонті підлоги? Якщо покриття нове, ґрунтовка підвищить рівень захисту. Спеціальна деревозахисна ґрунтовка TRIORA утворює гідроізоляційне покриття на підлозі, сприяє гарному зчепленню поверхні з декоративними покриттями та рівномірному розподілу наступного шару матеріалу. До складу ґрунтовки входять антисептики, які глибоко проникають у структуру деревини, блокують в ній розвиток цвілі. Одного шару досить, щоб отримати гарне покриття. Обов’язково дайте ґрунтовці просохнути і тільки потім починайте наносити декоративне покриття.

Декорировать и укрепитьДекорувати та зміцнити

Для дерев’яних поверхонь існує кілька варіантів декоративного покриття. Наприклад, підлогу зручно покрити лаком. Відповідний варіант можна знайти у лінійці «ЗЕБРА». Покрита паркетним лаком дерев’яна підлога у квартирі має гарний блиск, не вигоряє на сонці. Або ж зупиніть свій вибір на кольоровій емалі. Вона дає щільне і рівномірне глянсове покриття, володіє високою покриваністю.

Нову підлогу з дерева варто зміцнити у три етапи для отримання кращої міцності. А ось підлогу, яка вже слугувала, краще реставрувати, виходячи з її стану і того, яке покриття використовувалося раніше. При правильному виконанні всіх робіт, наступний ремонт підлоги буде актуальний не раніше, ніж через 10 років.

Наші бренди
Наші партнери
закрыть

Fieldset

 

Verification

закрыть

Supplier Data

 

preloader