Промышленное предприятие ЗИП

Як працювати, коли навколо відпочивають?

На руках – список першочергових справ, запашна кава додає офісу атмосферності, а кондиціонер адаптує спеку у комфортний клімат. Все просто створено, щоб допомагати в улюбленій роботі, але от бажання працювати немає. У чому проблема? У тому, що третина офісу вже відпочива у відпустці, третина – буквально «на валізах» і тільки ваш бажаний відпочинок поки далеко попереду… Як працювати, коли всі навколо відпочивають? Проявити мужність і прислухатися до порад психологів.

5 порад психологів

  1. 1 + 1. Не буває такого, що тільки одна людина з усієї компанії не йшла у відпустку у цьому сезоні. Тому не варто відчувати себе жертвою обставин. Спілкуйтеся із побратимами по обставинам. Разом чекати завжди веселіше. Влаштуйте спільні вилазки на пляж або п’ятничні походи в місця відпочинку. Розширите коло знайомств і урізноманітніть будні.
  2. Дотримуйтеся режиму. Будь-яке завантаження на роботі можна врегулювати розумним підходом. Важливо правильно розставити завдання, відвести час для невеличких перерв, забути про даремне просиджування у соцмережах. У робочий час – працюйте, увечорі – робіть те, що найбільше до душі і обов’язково піклуйтеся про хороші вихідні.
  3. Робота не назавжди. Навіть якщо ви змінили місце роботи, відпустка належить співробітникам кожні півроку. А цікаве місце для відпочинку знайти можна собі у будь-який сезон. Наприклад, їхати у міста з історичними та архітектурними місцями краще влітку або восени, щоб спека не заважала прогулянкам. Взимку порадують гірськолижні курорти. Ну а спекотні заморські країни доступні цілий рік.
  4. Шукайте вигоду. Якщо у вас відпустка в оксамитовий сезон – вважайте, що ви у виграші! Погода м’яка, море прогріте, галаслива дітвора вже помчала на навчання, а пляжі стали спокійними і вільними. Та й ціни на багатьох курортах знижуються. Хороший бонус, чи не так?
  5. Корисний досвід. Відпочивші колеги – безцінні порадники і консультанти по місцях відпочинку. Зараз багато хто намагається щороку знайти для себе нове місце відпочинку, побувати у незнайомих місцях. Послухавши відгуки колег про ті місця, де вони відпочивали, ви зможете скласти собі зрозумілу картину про курорт і обрати те, що підходить вам.хочется в отпуск

Якщо вам до душі ваша робота та у вас комфортні умови праці, пережити сезон відпусток колег не складе особливих труднощів. Трохи зібраності з ранку, позитиву – ввечері, і ви не помітите, як прийде ваш час довгоочікуваної відпустки. До речі, тут вже ви зможете поділитися з колегами досвідом: як працювати, коли інші відпочивають.

Наші бренди
Наші партнери
закрыть

Fieldset

 

Verification

закрыть

Supplier Data

 

preloader