Промышленное предприятие ЗИП

Як перетворити простір за допомогою фарби?

Сьогодні зробити гарні та незвичайні стіни без допомоги професіональних дизайнерів дуже просто. Для цього необхідна звичайна фарба та трохи уяви. Цей процес цікавий та захоплюючий та принесе задоволення усім, хто приймає в ньому участь.

Зробити несхожим на інші інтер’єр можна за допомогою фарби, створивши ексклюзивний малюнок, який навряд чи можна зустріти на шпалерах. Тут є просто величезне поле для фантазії: можна експериментувати з кольорами, фактурами та відтінками.

Головне, не слід забувати, що краще за все в дизайні інтер’єру поєднуються різні відтінки одного кольору, спорідненні відтінки або контрастні кольори, які добре поєднуються між собою.

фото 1Але експериментувати можна не тільки з кольоровою гамою. Для тих хто любить несподівані та сміливі експерименти – штучне зістарювання стін або ефект плісняви. Виділити якусь певну частину в інтер’єрі можна за допомогою декорування стін великими плямами або розводами. Певну частину інтер’єру можна виділити за допомогою декоративного покритися TOP LASUR від «TRIORA».

Також незвичайно прикрасити стіну можна за допомогою звичних нам інструментів: губки для миття посуду, щітки для одягу та звичайної ганчірки.

фото 2За допомогою губки можна створити гарний ефект мармуру. Для цього губкою необхідно трохи розмазати фарбу по стіні. За допомогою звичної щітки для одягу можна створити ефект зернистості на стінах. А ось звичайна ганчірка нам допоможе створити ефект венеціанської штукатурки. Незвичайний ефект можна отримати, якщо обмотати валик шматочком скрученої ганчірки. Але неймовірні ефекти можна створити на стінах і без допомоги підручних засобів, тільки за допомогою валику. Для цього просто необхідно використовувати декоративну структурну фарбу  «TRIORA».

Створити самостійно або купити в будівельному магазині можна трафарети, які дозволять створити незвичайний малюнок на стіні. Трафарет можна зробити самостійно, для цього необхідне картон або папір з високою щільністю.

фото 3

Про що слід пам’ятати фарбуючи стіну?

Не варто поспішати наносити малюнок на усю стіну одразу. Для початку краще трохи потренуватися, випробувавши кольори та способи нанесення на невеликій ділянці поверхні або картоні.

Щоб не забруднити предмети в приміщенні, їх краще за все захистити тентом або ремонтною плівкою.

Створити неймовірні ефекти на стінах краще за все, використовуючи фарбу «Triora», яка відрізняється легкістю в нанесені, швидкістю висихання та яскравою, соковитою палітрою. Наприклад, стіни в спальній кімнаті та гостьовій кімнаті можна пофарбувати декоративною інтер`єрною фарбою «BRAZIL» від «TRIORA active». Для дитячої кімнати ідеально підійде шовковисто-матова інтер`єрна фарба «TRIORA».

Наші бренди
Наші партнери
закрыть

Fieldset

 

Verification

закрыть

Supplier Data

 

preloader