Промышленное предприятие ЗИП

Як правильно скористатися методами організації простору?

Ми створюємо свій простір так, як бачимо світ – стверджують психологи. За допомогою простору можна як втілити, так і змінити концепцію життя людини, вплинути на ситуацію, вирішити проблему, відкрити нові можливості. Вражає? Тоді швидше за подробицями.

Наука організації простору

Якщо врахувати усі тлумачення дизайнерів та психологів, виходить, що організація простору – це зручне облаштування приміщення та наповнення його правильними речами. І попри те, що це здається складним тривалим процесом, на практиці реалізовується за допомогою генерального прибирання, перестановки та невеличкого косметичного ремонту.

Із чого почати?

Проінспектуйте свою кімнату. Некомфортно, набридло, немає бажання проводити час у цьому приміщенні або просто захотілося кімнатної революції перед новим роком – ось основні ознаки того, що час попрацювати над організацією простору.С чего начать

Для органічного та зручного облаштування приміщення обов’язково слід дотриматися 3-х правил.

  1. Розподіл на нічні та денні зони. Навіть якщо у вас 1 кімната, обов’язково подбайте про те, щоб спальне місце було відокремленим. Простий стельовий карниз та оригінальні інтер’єрні штори допоможуть вам швидко вирішити цю недоробку. Допоможуть також мобільні перегородки.
  2. Острівці для різних справ. Є крісло, де ви любите читати? Чудово! Додайте до нього навісну полицю та світильник – і у вас вже є окрема зона усамітнення. Подібні зони обов’язково мають бути функціональними, оснащеними мінімально необхідним комплектом меблів.
  3. Вільний простір. Його можна та обов’язково потрібно знайти навіть у найменшому приміщенні. У захаращеній кімнаті людині протипоказано перебувати – стверджують психологи. Це стримує ріст, пригнічує морально. Подбайте, щоб у кімнаті були вільні проходи, а присутні у ній люди не відчували себе скуто.

Як зробити простір правильним?Как сделать пространство правильным

Приміщення – це втілення наших поглядів на життя. І якщо вам тісно у будинку, можливо, саме це заважає вам рости у кар’єрі, подорожувати та досягати бажаних цілей. Практика психологів та дизайнерів підтверджує: правильно організований простір працює виключно на нашу користь.

Наші бренди
Наші партнери
закрыть

Fieldset

 

Verification

закрыть

Supplier Data

 

preloader