Промышленное предприятие ЗИП

Як правильно зберігати фарбу?

У вас колись траплялися неприємні історії з фарбами? Наприклад, купили фарбу відомого виробника. І ціна не копійчана, і якість перевірена, а відкрили – у ній грудки. Або ще прикріше – запаслися інтер’єрною фарбою великого фасування, щоб вистачило, а на ділі вона зовсім не лягає на стінку і не дає однорідного кольору. Хто винен у цих бідах? У більшості випадків причина неприємних сюрпризів – неправильне зберігання фарби. І щоб подібних проблем у вас ніколи не виникало, дізнайтеся, як зберігати фарбу правильно.

Чому важливо правильно зберігати фарби?

Что нет смысла хранить?Багатьом здається, що герметично закрита тара – це вже гарантія того, що матеріал збережеться в хорошій якості за будь-яких умов. Ні. Це не вірно. Герметика захищає матеріал від попадання повітря та сміття, але ніяк не скоректує, наприклад, вплив сонячного світла чи низької температури.

Зберігати фарбу потрібно так само ретельно, як і продукти харчування.

Від того, в яких умовах знаходиться матеріал, безпосередньо залежить його якість. При неправильному утриманні зіпсувати фарбу можна іще до відкриття банки. Вона втратить свої основні властивості, може розшаровуватися, в ній утворюються грудки. Такий матеріал вже непридатний до роботи. При правильному зберіганні, будь-які лакофарбові матеріали справно прослужать вам повний термін свого використання.

Умови зберігання фарб

Не залежно від складу, усі лакофарбові матеріали повинні зберігатися з дотриманням 5 правил.

  1. В оптимальному температурному режимі.

Якщо узагальнити, то найкраща температура зберігання – це + 5 °С – + 25 °С. Така температура не впливає на якість матеріалу, при ній комфортно працювати, матеріал добре сохне.

  1. Тримати подалі від сонячних променів, у темному місці. Сонячні промені нагрівають матеріал, сприяють швидкому висиханню фарби.
  2. Дотримуватися герметичності упаковки. У погано закритій тарі фарба швидше засохне.
  3. Тримати подалі від вогню. Алкідні матеріали пожежонебезпечні, тому це – обов’язкова умова безпеки зберігання. Водні ж фарби під дією високих температур просто зіпсуються.
  4. Металеву тару тримати в сухому приміщенні. Інакше від вологи банка почне іржавіти, втрачати міцність, а з часом іржа може потрапити вже в саму фарбу.

Умови зберігання повинні відповідати усім вищевказаним вимогам. Продукція TRIORA зберігається на опалювальних складах виробника, в сухому приміщенні. Подібні умови ми вимагаємо і від місць продажу наших матеріалів, відстежуємо, щоб фарби зберігалися належним чином. Купуючи лакофарбові матеріали, обов’язково звертайте увагу на умови утримання в магазинах.

Як зберігати залишки фарби?

Как хранить остатки краски?Не менш актуальне питання, аніж зберігання нових фарб. Якщо у вас залишилася фарба після ремонту – це цінний запас для інших робіт. І чим дбайливіше ви її збережете, тим більше шансів, що матеріал буде придатним до робіт.

Що необхідно зробити?

Що немає сенсу зберігати?

Зберігайте фарби правильно. Так у вас гарантовано буде запас корисних матеріалів на випадок екстреного ремонту або втілення творчих задумів.

Наші бренди
Наші партнери
закрыть

Fieldset

 

Verification

закрыть

Supplier Data

 

preloader