Промышленное предприятие ЗИП

Як пофарбувати стіни всередині приміщення: особливості

Кожен з нас рано чи пізно приходить до думки, що потрібно щось поміняти в інтер’єрі. Процес ремонту досить трудомісткий, але, знаючи деякі особливості його можна спростити.

Етапи підготовки стін

Грунтовка глубокого проникновения TRIORAПеред тим, як приступити до фарбування стін, необхідно ретельно підготувати приміщення. Меблі та техніку найкраще винести, якщо такої можливості немає, тоді потрібно накрити їх захисною плівкою або тентом.

Перед фарбуванням необхідно ретельно підготувати стіни. Вони повинні бути сухими і чистими.

Якщо стіни без видимих ​​дефектів, тоді перед нанесенням фарби їх досить буде заґрунтувати за допомогою грунту «UNI-грунт» від «TRIORA». Якщо ж стіни мають якісь дефекти (тріщини, нерівності) тоді їх необхідно зашпаклювати і вирівняти за допомогою дрібного наждачного паперу. Після цього слід знову нанести ґрунтовку глибокого проникнення від «TRIORA». Не варто пропускати етап грунтування поверхні, оскільки саме грунт дозволяє фарбі максимально зчепитися з поверхнею стін.

Як пофарбувати стіни?

Как покрасить стены?Сьогодні існує величезна кількість самих різних фарб, і зробити вибір досить складно. Найкраще брати прості в нанесенні, без різкого запаху, довговічні фарби, які швидко сохнуть. Саме цими якостями володіє фарба «TRIORA»

Перед нанесенням, фарба для стін повинна бути максимально розмішана. Фарбувати найкраще за допомогою валика, а ось важкодоступні місця, такі як стіни за радіаторами батарей, області навколо розеток найкраще фарбувати тонким малярним пензлем. Обов’язково перед нанесенням фарби валик необхідно як слід віджати, щоб при нанесенні фарба не стікала.

Важливо, щоб в процесі фарбування температура в приміщенні була не нижче 5 ° С і не вище 35 ° С, при вологості не вище 80%.

Стіни найкраще починати фарбувати з кутів. Фарбу слід наносити суцільними смугами. Найбільш часто зустрічаємою помилкою є фарбування стін невеликими ділянками. Уникаючи цього, ви отримаєте гладке і рівномірне покриття.

Працюючи валиком найкраще намагатися за один раз проводити довгу смугу, починаючи від стелі до середини стіни, а потім від середини стіни вниз до самої підлоги. Смуги фарби потрібно наносити встик, щоб перехід між смугами був завжди вологим. Таким чином, можна домогтися рівномірного нанесення фарби.

Зазвичай фарбування стін відбувається в кілька шарів. Не варто забувати, що другий шар можна наносити тільки після того, як висохне перший.

Дотримуючись цих простих правил, процес фарбування стін більше не викликатиме у вас ніяких труднощів.

Наші бренди
Наші партнери
закрыть

Fieldset

 

Verification

закрыть

Supplier Data

 

preloader