Промышленное предприятие ЗИП

Як пофарбувати стелю без розводів?

Кожен, хто робив хоча б раз ремонт, стикався з появою розводів  після фарбування. Тут виникає цілком логічний ряд питань – в чому ж причина? Як виправити ситуацію? І як взагалі пофарбувати стелю без розводів.

 1. Однією з причин появи розводів на стелі є надмірно густа фарба. Дуже в’язку фарбу досить важко рівномірно розподіляти по поверхні.

Щоб уникнути цієї ситуації найкраще вибрати фарбу “TRIORA”, яка має відмінну консистенцією, легко і рівномірно наноситься, при цьому при фарбуванні не капає вам на голову.

 1. Ще однією причиною появи розводів фарби є надмірно повільна робота. Фарбувати потрібно відносно швидко, поки не висохли профарбовані зони, щоб кордони між ними не були помітні.
 2. Неправильно підібраний інструмент також може стати причиною появи розводів. Варто запам’ятати, що гладкі поверхні потрібно фарбувати тільки валиком з коротким ворсом. Валики з довгим ворсом можуть стати причиною розводів та нерівностей.
 3. Ну, і, звичайно ж, найбільш часто зустрічаємою причиною є – неправильно підготовлена основу.

Перед фарбуванням необхідно дослідити стелю. Якщо вона має якісь нерівності, то їх необхідно зашпаклювати за допомогою фінішної акрилової шпаклівки “TRIORA”. Після чого обов’язково поверхню необхідно прогрунтувати ґрунтовкою в залежності від її стану.

Коли стеля виглядає ідеально, тоді можна приступати до фарбування.

как покрасить потолок

Щоб пофарбувати стелю без розводів необхідно:

 1. Створити найбільш оптимальне освітлення. Найкраще фарбування здійснювати при денному світлі. Саме при денному світлі можна побачити всі непрофарбованності, які в підсумку псують покриття.
 2. Для успішного фарбування необхідно, щоб в приміщенні була нормальна температура близько 180С і вологість близько 65%.
 3. Не варто забувати про підготовку. Стеля повинена бути рівною та обов’язково прогрунтованою.
 4. Валик повинен бути ретельно просочений фарбою, але при цьому вона не повинна стікати з нього, щоб фарба рівномірно лягла на стелю.
 5. Перед фарбуванням основної площі валик з фарбою необхідно ретельно розкатати на невеликій ділянці.
 6. Найкраще фарбу наносити W-образними рухами швидко і безперервно, що фарба не встигла висохнути.
 7. Після того, як нанесений перший шар необхідно ретельно його оглянути, і якщо є непрокраси, поки волога поверхня прокатати їх. Після висихання першого шару можна приступати до нанесення другого.

Дотримуючись цих рекомендацій можна пофарбувати стелю швидко та якісно і без жодних розводів фарби.

Наші бренди
Наші партнери
закрыть

Fieldset

 

Verification

закрыть

Supplier Data

 

preloader