Промышленное предприятие ЗИП

Як пофарбувати дерев’яні двері?

Дерево – дуже непроста фактура, яка вимагає в роботі спеціального підходу. Саме тому для того, щоб якісно пофарбувати дерев’яні двері необхідно строго слідувати технології, а також використовувати правильні матеріали та інструменти.

Із чого почати?

Будь-які роботи з фарбування починаються з підготовки. Від цього безпосередньо залежить ваш майбутній кінцевий результат робіт.

Перед тим, як приступити до фарбування найкраще двері зняти з петель. Це допоможе уникнути некрасивих патьоків фарби і забезпечить рівномірне нанесення.

Також необхідно зняти усю фурнітуру. Якщо двері мають скляні вставки, тоді їх необхідно заклеїти плівкою, використовуючи малярський скотч.

Далі потрібно підготувати саме полотно:

  1. Видалити всі старі шари фарби. Можна використовувати гострий шпатель, але тут є ризик пошкодження безпосередньо самої деревини. Тому краще скористатися змивкою старої фарби СП-6 ЗЕБРА, яка швидко і безпечно видалить старе покриття.
  2. Важливо! Зі змивкою працюйте у добре провітрюваному приміщенні, обов’язково захищайте руки і органи дихання.
  3. Після зняття старої фарби, необхідно видалити пил і сміття з поверхні двері.
  4. Усі нерівності, тріщини і щілини необхідно зашпаклювати. Для цього використовуйте акрилову шпаклівку для дерева TRIORA. Вона легко наноситься, і забезпечує відмінне зчеплення з поверхнею. Після висихання шпаклівки – обробіть нерівну поверхню дрібним наждачним папером.
  5. Перед фарбуванням деревину обов’язково необхідно обробити деревозахисною ґрунтовкою TRIORA. Вона глибоко проникає у структуру дерева і забезпечує захист від цвілі і гнилі. До того ж використання ґрунтовки дозволить значно скоротити кількість фарби.

Чим пофарбувати двері?

Чем покрасить двери?

Вибір залежить від того, що ви хочете – кольорове полотно або колір натуральної деревини.

У першому випадку для фарбування відмінно підійдуть акрилові фарби TRIORA. Вони мають хорошу покриваність, швидко сохнуть і не мають різкого і неприємного запаху. Крім того, фарби мають відмінну зчіпку з поверхнею, що забезпечить гарне покриття на тривалий термін.

Емаль для вікон і дверей TRIORA можна використовувати в традиційному білому кольорі, а також заколерувати її у будь-який неяскравий тон за палітою кольорів TRIORA. Кольорові двері зараз у моді, вони роблять інтер’єр цікавіше і індивідуальніше. Тож, можна використовувати цей прийом без побоювань.

Цінителям натуральних матеріалів більше підійде акриловий лак TRIORA або ж кольорова акрилова лазур TRIORA. Це прозорі матеріали, які вигідно підкреслять природну структуру дерева. А за допомогою лазурі можна додати деревині гарний насичений натуральний відтінок.

Як виконувати фарбування дверей?

Фарбування слід починати з кутів і дрібних деталей. Для цього можна використовувати невелику малярську кисть. А ось основну площу дверного полотна найкраще фарбувати валиком. Валик дозволяє фарбі лягати рівномірно, забезпечуючи рівне покриття. Фарбувати двері необхідно у два шари. Другий шар фарби необхідно наносити тільки після висихання першого.

Дотримуючись цих простих порад, можна оновити дерев’яні двері легко і просто, не вдаючись до допомоги професіоналів.

Детальний майстер-клас по фарбуванню дверей можна подивитися на нашому youtube каналі:

Наші бренди
Наші партнери
закрыть

Fieldset

 

Verification

закрыть

Supplier Data

 

preloader