Промышленное предприятие ЗИП

Як фарбувати фасад?

Зовнішня обробка вашого будинку грає таку ж важливу роль, як і внутрішня, адже недарма кажуть: «Зустрічають по одягу…». Якщо з часом фарба на фасаді трохи полущілась або стала більш блідою тоді його потрібно пожвавити, заново пофарбувавши. Щоб фасад будинку завжди мав бездоганний вигляд, необхідно не тільки правильно підібрати фарбу, але і правильно провести фарбування – це дозволить йому виглядати бездоганно дуже довго.

Етапи фарбування фасаду

подготовка фасада к покраскеПерший і один з важливих етапів – це безпосередня підготовка фасаду до фарбування. Стіни фасаду необхідно очистити від пилу і бруду.

Всі поверхні, які не будуть фарбуватися захистити від попадання фарби за допомогою тенту або захисної плівки.

Всі деталі, які знімаються необхідно зняти.
Якщо стіни мають якісь нерівності або дефекти їх необхідно усунути, попередньо зашпаклювати за допомогою фасадної акрилової шпаклівки «TRIORA». Після цього поверхню обов’язково потрібно зачистити. Обов’язково необхідно нанести універсальну акрилову ґрунтовку «UNI-грунт» від «TRIORA». Це дуже важливо, оскільки грунт зміцнює покриття, дозволяє краще зчепитися фарбі з поверхнею, плюс до всього витрата фарби значно скорочується. Після нанесення, грунтовка повинна просохнути хоча б 24 години.

Другий етап – це безпосередньо нанесення фарби на поверхню. Краще вибирати спеціалізовані фарби для фасаду. Наприклад, фасадна фарба TRIORA ідеально підходить для фарбування фасадів, легко наноситься і швидко сохне.

Чим краще фарбувати фасад?

фасад

Перед нанесенням фарбу обов’язково необхідно ретельно перемішати. Для того щоб пофарбувати фасад необхідно велика і маленька кисть. Велику кисть використовують безпосередньо для фарбування основної площі, маленьку кисть використовують для фарбування важкодоступних місць.

Фарбування фасаду повинно проходити при температурі +180 до +100С. Більш низька або висока температура може ускладнити процес фарбування.

Для початку фарбувальні всі кути за допомогою вузького валика. Довжина забарвлення повинна приблизно складати 1,5 – 2 метри (можна використовувати і маленьку пензлик). Забарвлення обов’язково не обходимо починати від кута стіни.

Фарбувати необхідно перпендикулярними рухами, змінюючи напрямку кожні 60 см.
Також при фарбуванні можна застосувати метод фарбування, що нагадує букву W. Останній прохід повинен бути вирівнює зверху вниз.

Фарбують фасад зазвичай в два шари. Перед нанесенням другого шару обов’язково потрібно дати першого шару висохнути.

Важливо пам’ятати, що не варто переривати процес фарбування фасаду, інакше в результаті можна отримати неоднорідний колір поверхні.

По закінченню робіт, поки фарба ще волога її слід захистити від намокання і попадання пилу.

Дотримуючись цих рекомендацій, ви зможете оживити фасад без жодних зусиль! Будьте бездоганні у всьому!

Наші бренди
Наші партнери
закрыть

Fieldset

 

Verification

закрыть

Supplier Data

 

preloader