Промышленное предприятие ЗИП

Як і навіщо розбавляти акрилові фарби?

Можна розбавити фарбу, щоб її було більше? Чи буде розбавлена ​​фарба краще наноситись? А чим взагалі розбавляти акрилові фарби? Питань до розведення фарб чимало. Не поспішайте шукати відповідь самостійно. Краще дізнатися професійні рекомендації.

Чи розбавляються фарби взагалі?

Давайте згадаємо уроки малювання. Чим більше води ви додавали у звичайну акварель, тим більш водяним і блідим виходив малюнок на папері. З ремонтними матеріалами приблизно так само. За потреби фарбу розводити можна, але дуже акуратно, з урахуванням рекомендацій та допустимих норм.

3 правила правильного розведення фарб

3 правила правильного разбавления красокПравило № 1. Неправильно розбавлена акрилова фарба стає непридатною до роботи. Цей незаперечний факт вбереже вас в роботі від зіпсованих матеріалів та зайвих витрат.

Правило № 2. Усі акрилові фарби TRIORA можуть розбавлятися не більше, ніж на 25% від загальної маси матеріалу. Наприклад, якщо фарби у вас 1 літр, то щонайбільше можна додати 250 мл води.

Правило № 3. Акрилові фарби розбавляються тільки чистою водою. Чому це важливо? Тому що в наших водопроводах вода проходить етапи хлорування та очищення, у її складі можуть бути домішки. Невідомо, як зреагують усі складові фарби і води між собою. Тому для отримання нормального результату краще використовувати очищену воду.

Коли і навіщо розбавляють фарби?

зачем разбавляют краскиАкрилові інтер’єрні фарби розбавляються в таких випадках:

  1. Матеріал планують наносити пульверизатором (краскопультом). За своїм складом фарби досить густі. Для розпилення краскопультом потрібен рідкий матеріал. Тому фарбу необхідно розбавити.
  2. Фарбувальні роботи проводять у теплому приміщенні з протягами. У такому випадку фарба дуже швидко сохне. Щоб вийшов гарний рівний шар, фарбу краще розбавити. Так вона висихатиме повільніше, смуги наноситимуться рівномірно і фарбування пройде за усіма правилами.
  3. Стіни ґрунтують фарбою. Це роблять у таких випадках:

Як це зробити? Відділіть частину фарби і розбавте її. Максимальне співвідношення води та фарби для ґрунтовки – 1:1. Іншу частину використовуйте для фарбування у нерозбавленому вигляді.

  1. Злегка підсохли залишки фарби. Наприклад, у вас залишилася фарба після ремонту, вона знаходилась у нещільно закритій тарі і трохи підсохла.Акриловые краски ТРИОРА

Акрилові фарби розбавляти можна, але дуже обережно. Використовуйте воду кімнатної температури, ретельно розмішуйте матеріал, щоб була однорідна маса. В жодному разі не розбавляйте фарбу великою кількістю води. Інакше матеріал втратить усі свої властивості та буде непридатним для робіт.

Наші бренди
Наші партнери
закрыть

Fieldset

 

Verification

закрыть

Supplier Data

 

preloader