Промышленное предприятие ЗИП

Як ефективно вибудувати бізнес відносини?

Важливим елементом хороших бізнес відносин є емоція. Тобто бажання наблизити успіх свого партнера. Схожі бажання можна спостерігати в сімейних відносинах, однак бізнес партнер – це людина, яка мало знає вас. Так як же зробити так, щоб бізнес відносини вийшли на новий рівень? Ми пропонуємо вам 5 кроків, як вибудувати бізнес відносини.

Перший, і напевно, найзрозуміліший етап – ви повинні подобатися своїм партнерам. Без цього пункту просунуться кудись далеко вельми проблематично. Якщо ви не викликаєте симпатії, тоді у вас завжди є можливість стати краще – для цього необхідно працювати над собою і своїм іміджем. Будьте доброзичливими і ввічливими.

Другий етап – завоювати повагу як професіонал. Дружелюбності і привітності мало, якщо ви не компетентні в своїй сфері. Для отримання поваги своїх бізнес партнерів необхідно наполегливо працювати, щоб показати, що ви дійсно професіонал і є одним з кращих в своїй області.

Третій етап – завоювати захоплення не тільки, як професіонал, але і як особистість. Правда, цей етап можливий тільки в тому випадку, якщо ваші відносини розвиваються і поза роботою. Часом необхідно сходити разом на матч або концерт, повечеряти і поспілкуватися так би мовити в неформальному середовищі.

Четвертий етап – перетин вашого життя з життям партнера. На цьому етапі зароджуються дружні стосунки, оскільки ви проводите багато часу, як на роботі, так і поза роботою. На цьому етапі ваш бізнес партнер не просто радіє за вас, а хоче внести свою частку в ваш успіх. Такі відносини можуть дозволити вам отримати запрошення на важливу конференцію, додаткові рекомендації по роботі і т.д.

П’ятий етап – це підтримка інтенсивності спілкування навіть через час, коли відносини в бізнес сфері не є обов’язковими.

Запорука успіху – це послідовність і тривалість. Тому після зникнення прибутку в сфері бізнесу необхідно все одно підтримувати відносини зі своїми партнерами.

Хороші відносини і довіру це каталізатори успішної кар’єри. Але, не варто будувати відносини з цинічною самоціллю. Пам’ятайте, що не тільки ви повинні подобатися людям, але і вони вам.

Наші бренди
Наші партнери
закрыть

Fieldset

 

Verification

закрыть

Supplier Data

 

preloader