Промышленное предприятие ЗИП

Як боротися з осіннім смутком?

Кожен день починається хвилиною бурчання, улюблені дрібниці вже не в радість, а щоденні клопоти проходять у режимі автопілота? Діагноз зрозумілий – осіння хандра. Але чи дійсно вам хочеться сумувати або може краще провести осінь з користю? Дізнаємося, як побороти сезонну апатію і використовувати нудьгу у власних інтересах.

Звідки коріння?

Откуда корниПроаналізувавши взаємозв’язок із настроєм людей і порами року, психологи прийшли до висновку, що осінні напади туги – це природна закономірність. Восени після насиченого літа, відпустки, дачних робіт, змін клімату та бурхливих вилазок організм втомився і вимагає спокою. До того ж, восени змінюється світловий день, стають різкими зміни температури повітря і погода. Усі ці, здавалося б, незначні фактори породжують певний дискомфорт, втрачається настрій і починається смуток. І наше завдання – зустріти це підготованими.

7 рецептів від нудьги

  1. Правильное питаниеОсінній режим. Зі зміною світлового дня додайте годину до нічного відпочинку, раніше лягайте спати, час до сну проводите за спокійними заняттями.
  2. Правильне харчування. Стоп фаст-фуди та жирна їжа! Вживайте побільше свіжих овочів, фруктів, горіхів, риби, насичуйте організм корисними речовинами і мікроелементами.
  3. Фізкульт привіт! Заняття спортом – кращий засіб від будь-яких душевних бід. Спорт відмінно допомагає відволіктися, позитивно впливає на загальне самопочуття.
  4. Больше природыБільше природи. Зміна звичної обстановки, захоплюючий збір грибів у лісі або піші прогулянки в парку – це вже позитивний внесок у здоров’я і настрій.
  5. Душевні зустрічі. Приємний час у бажаній компанії – найкращі ліки від смутку. Нічого страшного, якщо хтось із ваших друзів теж «тужить». «Мінус на мінус дають плюс», тож разом вам точно буде цікавіше.
  6. Більше позитиву. Підживлює гумор. Якісна комедія, гумористичне шоу або улюблені книжки з кумедними історіями – обирайте близький собі напрямок і гумористичний жанр у ньому.
  7. Раскрывайте талантыРозкривайте таланти. Світові класики літератури любили осінь і з приходом холодів сідали за безсмертні шедеври. Для вас також осінь може стати періодом самореалізації. Згадайте, до чого раніше не доходили руки і виділіть час на цікаве хобі.

Зустрічайте золотий сезон всеозброєними, і ви зрозумієте, що осінній смуток – лише маленька слабкість, яку легко подолати, а з приходом осені у вас починається новий етап відкриттів і приємних емоцій.

Наші бренди
Наші партнери
закрыть

Fieldset

 

Verification

закрыть

Supplier Data

 

preloader