Промышленное предприятие ЗИП

Ідеальний стан стелі або як його зашпаклювати?

У ремонті існує правило: починати роботи “з верхів”. Тому завжди перша у списку – це стеля. А якщо на ній є горбки, виїмки та інші дефекти, на допомогу йдуть шпаклювальні роботи. Завдання не просте, але під силу кожному. Знадобляться терпіння, увага і трохи теорії для подальшої успішної практики.

Вибір шпаклівки

Щоб удосконалити стелю, необхідні шпаклівка стартова, шпаклівка фінішна і ґрунтовка. Стартова шпаклівка відрізняється грубішим “помолом”, крупною сумішшю, може бути сіруватого або жовтуватого кольору. У якості стартової шпаклівки можна використовувати фасадну шпаклівку “TRIORA”, яка дозволить створити ідеально рівну базу. “Фінішка”- дрібна суміш чистого білого кольору. Фінішна шпаклівка “TRIORA” за рахунок подрібненого мармуру у складі лягає рівно, створює зносостійку і гладку поверхню білосніжного кольору.

Чи можна шпаклювати стелю без ґрунтовки? Ні. У роботі ґрунтовка виступає закріплювачем і захисним покриттям, покращує адгезію (зчеплення) матеріалів між собою, а також знепилює поверхню. У лінійці товарів “TRIORA” можна підібрати ґрунтовки для різних типів поверхні.

Як шпаклювати стелю?

Как шпаклевать потолок?

Процес шпаклівки стелі складається з кількох етапів. Перевірено досвідом: кожен із них впливає на кінцевий результат, тому краще не упускати нічого і витримати чергу у виконанні робіт.

Шлях до ідеальної стелі непростий, проте ті, хто зміг самотужки прошпаклювати стелю, можуть гордо зарахувати себе до бувалих “ремонтників”.

Наші бренди
Наші партнери
закрыть

Fieldset

 

Verification

закрыть

Supplier Data

 

preloader