Промышленное предприятие ЗИП

Характеристики мінімалізму в інтер’єрі

Багато – не завжди добре. Особливо, якщо справа стосується інтер’єру. Знаєте, як організувати побут без зайвих деталей? Використовуйте в інтер’єрі мінімалізм. Давайте розберемося в особливостях цього стилю та подумаємо, як можна вигідно втілити його в будинку.

Чим характерний мінімалізм і у чому його переваги?

Чем характерен минимализм и в чем его преимуществаНічого зайвого – головний посил цього стилю. Але це не означає, що у кімнаті повинен бути лише матрац на голій підлозі. Основна ідея стилю полягає у тому, щоб відійти від нагромадження предметів, спростити дизайн, полегшити конструкції, та й у цілому зробити життя простішим. Саме мінімалізм багато хто вважає стилем, що найбільше пасує сучасному житлу.

Чому так? Для створення цього стилю не потрібно дорогих ресурсів та складних робіт. У ремонті буде досить добротної праці та якісних оздоблювальних матеріалів. Меблювати будинок можна сучасною модульною системою за демократичною ціною, ну а на пару унікальних декоративних речей можна й заощадити кошти. Так, цей стиль елегантний і зручний. Він буде гідним рішенням, якщо ви іще не обрали собі дизайн.

4 основні вимоги мінімалізму

  1. Лаконічна обробка приміщенняЛаконичная отделка помещения

У цьому стилі не потрібно шукати складних рішень. Пофарбовані одним кольором стіни – кращий варіант. А якщо ви хочете внести у кімнату родзинку, використовуйте незвичайні кольорові поєднання. Останні тренди в дизайні інтер’єру 2018 року пропонують застосовувати яскраві кольори навіть у таких стриманих стилях, як мінімалізм.

Правило одного кольору підходить також для підлог і стель. Оптимальний колір для стелі – білий. А покриття для підлоги обирайте з натурального дерева, плитки або ж з імітацією натуральних матеріалів.

  1. Тільки функціоналмного свободного места

Облаштовуйте будинок за правилом першої необхідності. Наприклад, якщо ваша сім’я – з двох чоловік, не потрібно ставити у кухні 6 стільців. На випадок приходу гостей можна придбати розкладні меблі і тримати їх у коморі. Моделі-трансформери дуже практичні, економно витрачають простір у приміщенні. Так у кімнатах залишається багато вільного місця, що дуже цінується в мінімалізмі.

  1. Прості формиминнималистичный интерьер

Чим легше конструкція, тим доречніше вона в мінімалістичному інтер’єрі. Найкращі рішення – це деталі зрозумілих геометричних форм. Прямокутні меблі, квадратні килими, круглі світильники. Поєднання декількох фігур створює різноманітність, робить інтер’єр жвавіше. Обирайте предмети без складних деталей та хитромудрих комбінацій.

  1. Декор – це простоДекор – это просто

Мінімалізм не виключає красивих речей в будинку. Він виключає їх надмірність і пишноту. Картини – в простих прямокутних рамках, оббивка на меблях – бажано одноколірна. Намагайтеся прикрашати свій будинок якомога лаконічніше. Краще нехай буде 1, але дуже яскравий елемент, ніж маса різних дрібничок.

Створюючи у будинку мінімалізм, намагайтеся зібрати тільки найнеобхідніше. Кожна річ повинна бути:

Не збирайте непотрібних речей і безболісно викидайте зайве. Доведено: чим менше захаращений будинок, тим легше його атмосфера та яскравіше видно індивідуальність власників.

Наші бренди
Наші партнери
закрыть

Fieldset

 

Verification

закрыть

Supplier Data

 

preloader