Промышленное предприятие ЗИП

Де взяти енергію для успіху?

Коли в електроприладі нові батарейки, він працює якісно, ​​а ось коли батарейки сідають, користь від нього близька до 0. Приблизно це саме відбувається і з людьми. Ви сповнені енергії – і все під силу. Втомилися – і мрії зійшлися лишень на дивані та сну. Як зарядити свої «батарейки»? Де знайти енергію для успішної роботи і досягнення своїх цілей? Шукаємо способи відновлення сил.

Що ми робимо з енергією?

Что мы делаем с энергиейКожен день ми проживаємо у вирі подій, які супроводжуються найрізноманітнішими емоціями. Енергія витрачається на все, що привертає нашу увагу. Переживаєте через те, що невдало добиралися на роботу, не встигаєте виконати завдання в строк чи просто «пташку шкода»? Це все непомітно, але суттєво поглинає ваші сили.

3 ворога енергії

  1. З’ясування відносин, сварка або ж небажаний співрозмовник – ось споживачі вашої внутрішньої енергії. Більш того, своєю ж енергією ви мимоволі підживлюєте другу сторону. Пам’ятайте про це кожен раз, коли виникає малоприємна ситуація. Якщо вас провокують на конфлікт, уникайте його. Енергія потрібна вам самим, не слід жертвувати її іншим.
  2. Надмірна участь у чужих проблемах, додаткові обов’язки. Безумовно, ви дуже дбайливі, коли допомагаєте близьким людям. Але робити це краще у тому випадку, коли ви реально розумієте: людина не в змозі впоратися із цим завданням самостійно. Наприклад, літня тітонька не може фізично виїхати в ожеледь за покупками. Варто допомогти. Але якщо ваш юний брат просить купити йому квиток на футбол… Доречніше буде відмовити.
  3. Зайві амбіції. Оцінюйте свої сили реально. Не ставте собі завищених планок. Ви витратите масу сил на їхнє досягнення. А якщо раптом спіткає невдача, будете переживати досаду та розчарування, знижуючи енергію. Не потрібно гнатися за перемогою. Планомірна зважена робота приведе вас до успіху, а на фініші ви будете сповнені сил та бажання працювати далі.

Секрети збереження енергії

Секреты сохранения энергииЧасто, коли у нас сідає телефон, ми переводимо його в енергозберігаючий режим. Чи працює він гірше? Ні. Живіть і ви за таким принципом.

Як поповнити свою енергію? Допоможе дієве правило: усі позитивні емоції йдуть на користь вашій енергії, кожна негативна «розряджає» вас. Твердо йдіть до своєї мети, не відволікайтеся на незначні фактори, бережіть свої внутрішні ресурси, беріть від життя тільки позитив – і успіх не змусить себе довго чекати.

Наші бренди
Наші партнери
закрыть

Fieldset

 

Verification

закрыть

Supplier Data

 

preloader