Промышленное предприятие ЗИП

Фасадна шпаклівка: чому її потрібно використовувати всередині приміщень?

Усі звикли, що коли на матеріалі значиться «фасадний», значить, у будинку працювати з ними категорично заборонено. Ні! Усе зовсім інакше. Сучасну фасадну шпатлівку не просто можна, а потрібно використовувати у будинках. Чому так і що в ній особливого? Зараз усе розповімо.

У чому переваги шпатлівки?

Фасадна шпатлівка – готовий для застосування акриловий матеріал, виконаний на основі води. У складі шпатлівки немає шкідливих речовин, тому вона підійде для використання в житлових приміщеннях. Це підтверджують сертифікати якості матеріалу.

Чим фасадна шпатлівка відрізняється від звичайної?

Це матеріал, який розрахований для застосування на вулиці. Тобто у будь-яку погоду у будь-яку пору року вона має стійко захищати ваші стіни.

Шпаклевка фасадная акриловая TRIORAФасадна шпатлівка TRIORA була розроблена з урахуванням основних вимог до захисту мінеральних поверхонь.

Є проблема – є рішення

фасадная шпатлевка

Де цей матеріал може стати в нагоді всередині будинку? У тих приміщеннях, які схильні до впливу вологи. Також фасадна шпатлівка підійде для приміщень, де часто відбуваються перепади температур або тих, які не опалюються в холодну пору року. Це:

Крім того, акрилова фасадна шпатлівка TRIORA наноситься на стіну до 5 мм одним шаром. Це дуже зручне рішення для виправлення великих дефектів за один захід. Плюс – шпатлівка еластична, рівно розподіляється по поверхні стіни, зручна у використанні. За рахунок цих якостей можна застосовувати її для створення декоративних поверхонь.

Краска интерьерная для спален и гостиных TRIORAПрофесійна порада: якщо у вас в будинку є нерівна стіна, краще обробити її фасадною шпатлівкою, створити на ній декоративну поверхню і пофарбувати інтер’єрною фарбою TRIORA. Так ви спростите рішення проблеми нерівної стіни і створення декоративного оздоблення. Це зручніше, аніж шпатлювати, вирівнювати, шліфувати і тільки потім вже фарбувати.

Фасадна шпатлівка – практичний матеріал, який значно спростить роботи в будинку і дозволить створити міцну поверхню на довгі роки. Оцініть майбутні роботи. Можливо, для деяких ділянок це буде оптимальний варіант оздоблювальних робіт.

Наші бренди
Наші партнери
закрыть

Fieldset

 

Verification

закрыть

Supplier Data

 

; preloader