Промышленное предприятие ЗИП

Фасадна шпаклівка: чому її потрібно використовувати всередині приміщень?

Усі звикли, що коли на матеріалі значиться «фасадний», значить, у будинку працювати з ними категорично заборонено. Ні! Усе зовсім інакше. Сучасну фасадну шпатлівку не просто можна, а потрібно використовувати у будинках. Чому так і що в ній особливого? Зараз усе розповімо.

У чому переваги шпатлівки?

Фасадна шпатлівка – готовий для застосування акриловий матеріал, виконаний на основі води. У складі шпатлівки немає шкідливих речовин, тому вона підійде для використання в житлових приміщеннях. Це підтверджують сертифікати якості матеріалу.

Чим фасадна шпатлівка відрізняється від звичайної?

Це матеріал, який розрахований для застосування на вулиці. Тобто у будь-яку погоду у будь-яку пору року вона має стійко захищати ваші стіни.

Шпаклевка фасадная акриловая TRIORAФасадна шпатлівка TRIORA була розроблена з урахуванням основних вимог до захисту мінеральних поверхонь.

Є проблема – є рішення

фасадная шпатлевка

Де цей матеріал може стати в нагоді всередині будинку? У тих приміщеннях, які схильні до впливу вологи. Також фасадна шпатлівка підійде для приміщень, де часто відбуваються перепади температур або тих, які не опалюються в холодну пору року. Це:

Крім того, акрилова фасадна шпатлівка TRIORA наноситься на стіну до 5 мм одним шаром. Це дуже зручне рішення для виправлення великих дефектів за один захід. Плюс – шпатлівка еластична, рівно розподіляється по поверхні стіни, зручна у використанні. За рахунок цих якостей можна застосовувати її для створення декоративних поверхонь.

Краска интерьерная для спален и гостиных TRIORAПрофесійна порада: якщо у вас в будинку є нерівна стіна, краще обробити її фасадною шпатлівкою, створити на ній декоративну поверхню і пофарбувати інтер’єрною фарбою TRIORA. Так ви спростите рішення проблеми нерівної стіни і створення декоративного оздоблення. Це зручніше, аніж шпатлювати, вирівнювати, шліфувати і тільки потім вже фарбувати.

Фасадна шпатлівка – практичний матеріал, який значно спростить роботи в будинку і дозволить створити міцну поверхню на довгі роки. Оцініть майбутні роботи. Можливо, для деяких ділянок це буде оптимальний варіант оздоблювальних робіт.

Наші бренди
Наші партнери
закрыть

Fieldset

 

Verification

закрыть

Supplier Data

 

preloader