Промышленное предприятие ЗИП

Фарба vs шпалери?

Найскладніше завдання в ремонті – вибрати декоративне покриття. Фарба або шпалери? Що практичніше в побуті? З чим легше працювати, роблячи ремонт власноруч? Що вигідніше у вартості та витратах? На всі питання відповідаємо у нашій статті.

Що популярно в світі?

Цікаве спостереження – у США і країнах Європи широко використовують інтер’єрні фарби, тоді як на широтах пострадянського простору жителі вважають за краще шпалери. Чому так? У багатьох вихідців країн екс-союзу фарба асоціюється з технічними приміщеннями, громадськими коридорами і незатишними кольорами. А шпалери, навпаки – уособлюють затишок, ексклюзивність, здаються простішими і звичними в роботі.

Наприклад, у тій же Америці все абсолютно протилежно. Інтер’єрні фарби використовуються повсюдно, із застосуванням оригінальних технологій нанесення і соковитих кольорів. Експерименти в інтер’єрі тільки вітаються, а фарбувати стіни раз на 1-2 роки вважається нормальним явищем.

Чому так? Це обумовлено культурою споживання, сформованими традиціями і розвитком ринку. Наприклад, перші водоемульсіонки для ремонту з’явилися у США в 60-х роках 20 століття, тоді як в Україні їх виробництво почало налагоджуватися вже ближче до кінця 90-х – початку 2000-х. Саме в той час на ринку з’явилися і інтер’єрні фарби TRIORA:

Зручно? Так!

Так що ж вибрати для свого будинку із фарб і шпалер? Оцініть їхні основні властивості і порівняйте реальні вигоди.

Обидва матеріали досить практичні в побуті і нескладні в застосуванні. По термінах служби і надійності в експлуатації однозначно лідирують фарби. А делікатна підготовка стін до фарбування відшкодовується зручністю і швидкістю наступних косметичних ремонтів.

Крім того, фарби прекрасно наносяться поверх самих же шпалер, комбінуються з фотополотнами або шпалерами з незвичним орнаментом. Це практичний і цікавий матеріал для будинку.

Впевнені, в найближчі роки ми впевнено наздоженемо країни Заходу і успішно освоїмо застосування фарб в інтер’єрі.

Наші бренди
Наші партнери
закрыть

Fieldset

 

Verification

закрыть

Supplier Data

 

preloader