Промышленное предприятие ЗИП

Економний ремонт та здоровий глузд: як знайти точки дотику

Невеликий бюджет для ремонту – не привід відмовлятися від задумів. Перевірено: можна вигідно зробити ремонт, якщо правильно усе спланувати та розумно підійти до купівлі матеріалів. Як і що робити, якщо фінансові можливості не відповідають бажаннями, розповімо нижче.

Основні кроки до економії

Основные шаги к экономииРемонт починається із плану. Склавши перелік необхідних у будинку робіт, складіть до нього повний список матеріалів із урахуванням дрібниць, аж до шпателів та рукавичок. Цей список допоможе прорахувати, скільки зараз коштує ремонт саме у вашому випадку.

Порада: Не варто економити на якості систем комунікацій. Є три кити житлового комфорту, в які потрібно вкластися раз і майже назавжди, а решта – на ваш розсуд.

Це:

Доступна краса

Доступная красотаВажливим етапом є декоративне оздоблення стін. Тут очі просто розбігаються від усілякого різноманіття матеріалів.

Знайти компроміс із бюджетом та здоровим глуздом можна за допомогою різних дизайнерських ефектів, які можна втілити у життя самостійно. Можна підібрати гарний матеріал і зробити ремонт своїми руками, додавши йому родзинки.

Порада: Обираючи фарбу, звертайте увагу на її покриваність. Гарна здатність, що криє дозволить заощадити на кількості матеріалів. Наприклад, свій вибір можна зупинити на акрилових фарбах TRIORA.

Що стосується шпалер, пам’ятайте: низька ціна не завжди є синонімом поганої якості.

Готуючись до ремонту, не забувайте золоте правило – економити можна на декораціях, але не на основі. А ще у вільний час вивчайте асортимент будівельних магазинів, стежте за акціями та розпродажами. Повірте у свої сили, запасіться терпінням, ухопіть натхнення і тоді економний ремонт завершиться безперечним успіхом.

Наші бренди
Наші партнери
закрыть

Fieldset

 

Verification

закрыть

Supplier Data

 

preloader