Промышленное предприятие ЗИП

Дизайн спальні в стилі Хай-тек

Виникнення стилю хай-тек сталося в 1970-х роках. Тоді він використовувався для обстановки виробничих, технічних приміщень, банків та офісів. Але вже в 80-х він зайняв свою нішу та став широко застосовуватися в створенні дизайну інтер’єрів житлових приміщень.

Цей стиль досить холодний, проте їм можна керуватися, створюючи дизайн спальні.

Хай-тек, як і будь-який інший стиль, володіє своїми особливостями, які виділяють його серед інших. Що це за риси, давайте розбиратися.

Високі технології

Це, по суті, і є стиль хай-тек. Спальня зараз може бути оснащена високотехнологічними системами, наприклад:

спальня хай-текВідмінною рисою стилю хай-тек є високий прагматизм при плануванні простору. Дизайн спальні в стилі хай-тек має на увазі простір, тут не повинно бути нічого зайвого, кожен предмет повинен виконувати певну функцію.

Кольорова гама

Цей стиль не сприймає наявності пастельних відтінків та яскравих кольорових акцентів. Все повинно бути виконано в чорному, білому, сірому або коричневому кольорі, навіть незважаючи на те, що це спальня. Стиль хай-тек – урбаністичний, призначений для практичних та динамічних людей. Тому, якщо ви все ж хочете додати колір, використовуйте червоний, синій, зелений або жовтий в чистому вигляді, але не занадто багато.

Матеріали та текстури

Використання стилю хай-тек має на увазі використання певних матеріалів. Наприклад, для обробки стін краще відмовитися від шпалер або дерев’яних панелей. Дерево надає дизайну теплоту, що не характерно для обраного стилю. Дерево допустимо використовувати тільки для обробки підлоги. Стіни повинні бути ідеально рівними, за фактуру краще використовувати фарбування.

Декор

Стиль хай-тек прийшов до будинку з офісів, банків та технічних приміщень, а там немає місця для м’яких іграшок, пухнастих подушкок та інших милих, і непрактичних речей. Тому оформляючи спальню в даному стилі, утримайтеся від великої кількості декору, особливо це стосується дрібних деталей.

спальня хай-текКраще вибрати кілька великих елементів з металу, пластику або скла. Практичним елементом декору можуть стати світильники. Хай-тек спальня – це сучасний дизайн, в який добре впишуться декоративні міні-роботи або «вічні двигуни». Не забувайте про прямі лінії, уникайте хитромудрих і химерних елементів в дизайні.

Хай-тек це стиль не для кожного. Багато хто вважає його занадто офісним та холодним, та тим більше його важко назвати відповідним стилем для спальні. Цей стиль для тих, хто живе і мислить нестандартно і віддає перевагу функціональності.

Наші бренди
Наші партнери
закрыть

Fieldset

 

Verification

закрыть

Supplier Data

 

preloader