Промышленное предприятие ЗИП

Довге життя дерев’яної підлоги: як і чим пофарбувати паркет?

Красива фактура, оригінальне укладання, тактильно приємна поверхня. Паркет гарний у всіх своїх проявах. Головне – підкреслити його природну красу і подбати про захист на багато років. Сьогодні поговоримо про те, як пофарбувати паркет, ефективно захистити новий і успішно реанімувати старий.

Привіт, паркет!

Планувати паркетні роботи потрібно, виходячи з того, у якому стані паркет і яку естетичну мету ви переслідуєте. Розглянемо найчастіші ситуації.

Як з нового аркуша

Покраска паркетаНовий паркет – це початок історії ваших відносин із деревом. Щоб вони склалися міцно і на довгі роки, варто подбати про захист дерева від шкідників.

Крок 1. Просочення дерева ґрунтовкою. Ґрунтовка глибоко проникає в дошки, виступає ефективним антисептиком, захищає дерево від гнилі, цвілі, шкідників.

Крок 2. Декоративне покриття. Якщо вам подобається природний малюнок і колір деревини, варто пофарбувати паркет лаком. Паркетний лак ЗЕБРА створює покриття високої міцності, без втрат витримує різні механічні дії, є найбільш зносостійким матеріалом для деревини і додає поверхні красивий блиск.

Крок 3. Чим фарбувати паркет, якщо хочеться зберегти фактуру дерева, але змінити відтінок? Кольору деревині надає лак з відтінком «Деревоцвіт» ЗЕБРА. Він випускається у кольорах, близьких до натуральної деревини, підкреслює природний узор зрізу. Потім, використавши кольоровий лак, варто зачекати добу до повного висихання і додатково покрити паркет прозорим лаком. Це істотно зміцнить поверхню, збереже гарний колір.

Реставрація старого паркету

Реставрация старого паркетаЧим краще пофарбувати паркет, який послужив вже чимало років? Тут все залежить від його стану. Варіанти два.

  1. Косметичний ремонт. Прибрати верхній шар покриття до створення рівної поверхні. Якщо підлога сильно зношена, покривалася раніше не одним шаром лаків, покриття потребує ретельного очищення. Кращим помічником тут буде шліфувальна машина. Потім потрібно покрити очищену поверхню паркетним лаком. У цьому випадку колір збережеться такий, який переважає на попередніх покриттях.
  2. Повне оновлення паркету. Прибрати шліфувальною машиною всі старі покриття до «голого» дерева і виконати покроково усі роботи, які проводяться з новим паркетом.

Є паркет, але потрібен колір

Подбор цвета для паркетаТрапляється, що поверхня сильно зношена або ж просто немає бажання повністю оновлювати підлогу. Тут часто задають питання, яку обрати фарбу для паркету? З лакофарбових матеріалів кольорове непрозоре покриття створює емаль ПФ-266 для підлоги. Наносити її потрібно, як і лак, попередньо вирівнявши поверхню підлоги.

Якісний паркет роками залишається у тренді інтер’єрів, незважаючи на всі сучасні новинки покриттів для підлог. Підтримуючи його природну естетику і оновлюючи поверхню з урахуванням усіх правил, ви надовго збережете теплу дерев’яну підлогу у первинній красі.

Наші бренди
Наші партнери
закрыть

Fieldset

 

Verification

закрыть

Supplier Data

 

preloader