Промышленное предприятие ЗИП

Декоративна штукатурка: як створити шедевр

Стримано й в одному кольорі або яскраво та незвично? Подивимося, на що здатна декоративна штукатурка та як з її допомогою можна оригінально прикрасити стіни.

Що може декоративна штукатурка?

Что может декоративная штукатурка?Декоративні штукатурки мають у своєму складі наповнювачі, завдяки яким на поверхні виходить оригінальний рельєф. Декоративна штукатурка «баранчик» TRIORA створює гарні «пухнасті» візерунки, а декоративна штукатурка «короїд» імітує поверхню дерева, проточеного жучками.короед

Матеріали використовують як для обробки фасадів, так і всередині приміщень. Їх наносять на стіни й створюють візерунок за допомогою шпателя. Комусь досить лаконічного рельєфу та легкого тонування, а хтось хоче від своїх стін більшого – соковитого дизайну й унікальних візерунків.

Що можна використовувати, застосовуючи декоративні штукатурки?

Тепер давайте розглянемо найпопулярніші способи створення красивих покриттів, які застосовують і на фасадах, і всередині приміщення.

Поєднання кольорів

Двухцветное покрытиеНайпоширеніший спосіб – робота із кольорами. Штукатурки можна комбінувати у будь-яких цікавих вам відтінках. Кольори поєднуються строго «під лінійку», без плавних переходів. Із найбільш ефектних прийомів:

Важливий момент: штукатурки обов’язково вимагають попереднього нанесення контакт-ґрунту на поверхню. Якщо ви хочете однотонного рівного кольору стіни, потрібно заколерувати ґрунтовку та штукатурку в один колір.

Двокольорове покриття

Сочетание цветовДуже вишуканий ефект. Застосовується із декоративною штукатуркою «короїд» TRIORA. При нанесенні «короїд» залишає борозни, крізь які видніється базове покриття. Можна красиво обіграти цю особливість: контакт-ґрунт і штукатурку заколерувати у контрастні кольори, наприклад, білий та темно-синій. Під темним верхнім шаром будуть просвічувати світлі візерунки або ж навпаки, як вам підкаже фантазія.

Нанесення квадратами, з горизонтальним і вертикальним візерунком

 Це також актуально для штукатурки «короїд». Штукатурка формує тонкі смуги, залежно від способу нанесення – вертикальні або горизонтальні. Можна наносити штукатурку квадратами, поєднуючи обидва варіанти.

Рельєф зі штукатурки

Рельеф из штукатуркиТакий варіант застосовується до «короїда» й «баранчика». На стіні утворюється візерунок. Наприклад, імітація цегляної кладки або геометрична абстракція. Усі межі візерунка проклеюються малярським скотчем. Потім на стінку наноситься штукатурка. Скотч знімається до того, як штукатурка висохне. Залишається об’ємний візерунок із чітко окресленими кордонами. Цікаво та незвично.

Декоративна штукатурка TRIORA – відмінний помічник для створення надійного та ексклюзивного покриття. Вона стійка до будь-яких природних явищ, не вигоряє, відштовхує бруд. Уся краса декоративних прийомів збережеться на багато років як всередині, так і на фасаді. Використовуйте незвичайні рішення й насолоджуйтеся унікальністю свого житла.

Наші бренди
Наші партнери
закрыть

Fieldset

 

Verification

закрыть

Supplier Data

 

preloader