Промышленное предприятие ЗИП

Декоративна штукатурка: створюємо гарний інтер’єр

Декоративна штукатурка вперше почала використовуватися ще у Давньому Римі. Майстри успішно змішували пісок, клей і мармурову крихту, щоб додати стінам міцності і блиску. Через століття штукатурка так само популярна, стала набагато надійніше, дозволяє створити неповторне покриття на стіні фасаду і красивий інтер’єр всередині приміщення.

3 аргументи на користь декоративної штукатурки

  1. Структура. Штукатурка м’яка і еластична, легко наноситься на поверхню тонким шаром, піддається структуруванню. Якщо раптом щось не вийшло, малюнок можна виправити до того, як штукатурка висохне. Працювати з нею – саме задоволення. І під силу навіть тим, хто вперше тримає шпатель в руках.
  2. Стійкість до впливу зовнішніх факторів. Декоративні штукатурки розраховані під використання зовні будівель, довго зберігають колір, не бояться дощу, снігу і зміни температур. Вони не вибагливі до догляду. Вигідний варіант для покриття стін всередині громадських закладів – і інтер’єр гарний, і покриттю ніщо не загрожує.
  3. Дихаюча поверхня. Незважаючи на свою монолітність, стіни потребують провітрювання. Якщо цю властивість не зберегти, почнеться запліснявіння і підрив зовнішнього покриття. Декоративні шпаклівки пропускають повітря й вологу з плит. Покриття зберігається на багато років.

Декоративная штукатурка

Як зробити декоративну прикрасу на стінах?

Почнемо із правил нанесення. Декоративна штукатурка досить важка і вимагає спеціального шорсткого покриття на стіні, щоб краще втрималася та не сповзла. Для цього краще за все використовувати кварц-грунт TRIORA. Він наноситься на стіну перед штукатуркою, створює міцне шорстке покриття, яке відмінно закріплює важкі декоративні матеріали, міцно зчеплюючи їх зі стіною.

Секретом малюнка штукатурки є її наповнювач. Штукатурка може бути гладкою, а дизайн поверхні створюють за допомогою спеціальних шпателів, наносячи матеріал та структуруючи його. А є штукатурки, у складі яких є велике зерно, що надає поверхні шорсткості і створює візерунок вже при нанесенні.

пользу декоративной штукатурки

Найбільш популярні сьогодні 2 стилі візерунків:

Структурні штукатурки мають найвищий клас стійкості до зношення, витримують морози, вогкість і механічні дії. Відмінно миються, можна застосовувати миючі засоби.

А щоб нанесення пройшло успішно, подивіться майстер-клас від професіоналів з нанесення короїду: “Техніка нанесення декоративної штукатурки Короїд”

Тепер про кольори. Декоративна штукатурка TRIORA тонується у кілька сотень кольорів згідно фасадної палітри TRIORA. Можна заколерувати матеріал у бажаний колір перед нанесенням. Інший варіант – нанести, висушити і вже після цього фарбувати покриття будь-яким бажаним відтінком. Не забувайте, що матеріали для застосування на вулиці можна колерувати тільки по фасадній палітрі – ці колоранти найстійкіші до ультрафіолету і не вигоряють. Усередині ж будинку можна використовувати будь-які колоранти, а для більшого шику покрити фарбу напівпрозорою лазур’ю металік, додаючи покриттю глибини й насиченості.

Декоративна штукатурка – прекрасне рішення оформлення стін. Це стильно, добротно і під силу будь-кому.

Наші бренди
Наші партнери
закрыть

Fieldset

 

Verification

закрыть

Supplier Data

 

preloader