Промышленное предприятие ЗИП

Чим оздобити стіни на кухні?

Коли мова заходить про ремонт, то більш універсального майданчика для оздоблювальних робіт, ніж кухня годі й шукати. Наприклад, ванну найчастіше обробляють плиткою, для вітальні або спальні обирають шпалери або ж фарбу. А ось для кухні можна використовувати найрізноманітніші способи обробки. Про них і поговоримо.

ТОП-варіанти обробки кухонних стін

З великої кількості різних матеріалів слід виділити декілька тих, що зустрічаються найчастіше. Це керамічна плитка, фарба, шпалери і фактурна штукатурка.

Керамическая плиткаКерамічна плитка

Серед усіх оздоблювальних матеріалів перше місце займає саме керамічна плитка. Вона проста у догляді, а для дизайну кухні можна підібрати найрізноманітніші текстури та кольори. До того ж, плитка відрізняється практичністю і простотою догляду.

Краска для стен на кухнеФарба для стін

На другому місці за популярністю знаходиться фарба для стін. Фарбування стін – простий і практичний спосіб, що дозволяє підібрати будь-який вподобаний колір із великих палітр кольорів. Але, перед тим як приступати до фарбування, необхідно врахувати деякі моменти, щоб отримане покриття радувало.

По-перше, слід враховувати, що кухня – це приміщення, де рівень вологості значно вище, ніж у будь-якому іншому приміщенні. До того ж там можливі часті перепади температури, а також опади у вигляді кіптяви і жиру. Через це слід вибирати правильну фарбу. Фарби TRIORA миються, тому краплі жиру, плями кави або інші забруднення вам будуть не страшні. До того ж фарби паропроникні, дозволяють стінам дихати, що ідеально для приміщень із високою вологістю.

Вибираючи фарбу для стін, не варто обмежуватися тільки одним кольором. Тут, як і з плиткою можна пограти з кольорами і фактурами.

На замітку: Можна поєднувати різні фактури стін. Наприклад, зробити основні стіни матовими за допомогою матової фарби TRIORA, а ось зону біля столу можна оформити напівматової фарбою TRIORA, яка додасть поверхні глянсовості.

Варіант цікавого оформлення кухні за допомогою фарби дивіться тут.

Обои на кухнеШпалери

Третє місце займають шпалери. Однак звичайні паперові шпалери абсолютно не підходять для кухні. Для кухні найкраще використовувати полотна, які легко миються і при високому рівні вологості не відклеюються, наприклад, бамбукові шпалери. До того ж, вони відмінно приховують усі нерівності поверхні.

Фактурная штукатурка на кухнеФактурна штукатурка

Цей матеріал дуже практичний, оскільки має високу стійкість не тільки до вологи, але й до перепадів температури, призначений для використання як усередині приміщень, так і на фасадах будинків. Працювати зі структурними штукатурками дуже зручно – малюнок на стіні виходить прямо у процесі нанесення. Структурна штукатурка «баранчик» TRIORA створює візерунок, що нагадує руно, а штукатурка «короїд» нагадує готовою структурою зістарене дерево.

Зі структурними штукатурками важливо враховувати той факт, що в силу зернистого об’ємного малюнка цей матеріал мити значно складніше, ніж будь-який з перерахованих вище оздоблювальних матеріалів. Фахівці рекомендують додатково наносити зверху прозорий акриловий лак TRIORA, щоб приховати пори і зробити поверхню більш стійкою до бруду.

Все про нанесення структурної штукатурки і створення візерунка дивіться тут.

Структурные краски на кухнеСтруктурні фарби

А цей матеріал підійде для тих, хто хоче створити індивідуальний об’ємний візерунок на стінах своєї кухні. Структурні фарби TRIORA мають вищий клас зносостійкості, не бояться вологи, бруду і змін температур.

На стіну їх наносять товстим шаром на невеликі ділянки, а після за допомогою спеціальних валиків, шпателів або простих побутових підручних засобів створюють бажаний візерунок. Фарби можна колерувати за палітрою кольорів TRIORA або фарбувати зверху будь-яким декоративним матеріалом. Виходить ексклюзивне оформлення кухонної стіни.

Як працювати зі структурними фарбами, дивіться тут.

Представлена різноманітність матеріалів дозволяє створити незвичайний дизайн інтер’єру на кухні, підібравши для себе найзручніший спосіб обробки.

Наші бренди
Наші партнери
закрыть

Fieldset

 

Verification

закрыть

Supplier Data

 

preloader