Промышленное предприятие ЗИП

Чим фарбувати утеплені фасади?

Утеплити будинок – раціональне рішення, яке допоможе зберегти і тепло, і кошти. Головне, щоб виконані роботи виправдали ваші сподівання, а нове покриття на фасаді довго зберігало презентабельний вигляд. Що для цього потрібно і як безпомилково підібрати матеріали – підказують фахівці.

Утеплювачі і матеріали для них

утепление фасадовСьогодні у зовнішньому утепленні будинків застосовується 2 види матеріалів.

  1. Пінополістирол (пінопласт). Він підходить для плит, бетону, цегли. Добре зберігає тепло, створює шумоізоляцію, доступний у вартості.
  2. Мінеральна вата. Створює дихаюче покриття, прекрасно утеплює, пожежобезпечна, вологостійка. За вартістю вище пінопласту, але і в службі більш практична.

Кожна із цих систем потребує фінальний захисний шар покриття. Обирайте матеріали, які призначені для використання ззовні будівель, стійкі до будь-яких атмосферних явищ і мають гарну паропроникність, дозволяють поверхні «дихати». Це виключить ризик виникнення цвілі, що може підірвати фарбу і зіпсувати покриття.

Які матеріали підійдуть для систем утеплення?

Підбираючи матеріали, обов’язково звертайте увагу, для яких поверхонь вони призначені. В іншому випадку покриття довго не протримається і вам доведеться заново переробляти верхній шар утеплення.

Професійна порада: Для пінопласту підходять матеріали на акриловій основі, а для мінеральної вати – на силіконовій. Важливо, щоб весь комплекс матеріалів, що застосовуються був одного складу. Так поверхня вийде міцною та довговічною.

На чому зупинитися?

Якщо у вас приватний будинок, ви прагнете не тільки утеплити, але і ефектно оновити фасад, тоді варто обрати структурну фарбу чи декоративні штукатурки:

Чому ці матеріали краще для приватних будинків? Такі роботи легше виконувати «із землі», а гарну поверхню добре видно зблизька. утепление фасадов

Що стосується багатоповерхівок, тут оптимальним варіантом буде фасадна фарба:

У зовнішніх роботах важливо пам’ятати про підготовку поверхні та поліпшення зчеплення матеріалу з основою. Обравши для робіт декоративні структурні матеріали, першим шаром на пінопласт потрібно нанести кварц-грунт. У підготовці для фасадної фарби добре прогрунтувати поверхню гідроізоляційною ґрунтовкою TRIORA.

Усі фасадні матеріали TRIORA випускають і на акриловій, і на силіконовій основі. Вони створюють зносостійке паропроникне покриття, яке в середньому служить від 8 до 15 років, залежно від якості нанесення і тих погодних умов, яких зазнає поверхня.

Якщо виконувати всі роботи з фінальної обробки системи утеплення, дотримуючись правил та рекомендацій, ваш будинок на багато років отримає якісне додаткове покриття та збереже привабливий фасад.

Наші бренди
Наші партнери
закрыть

Fieldset

 

Verification

закрыть

Supplier Data

 

preloader