Промышленное предприятие ЗИП

Чим можна пофарбувати дитячі меблі?

Видозмінити, оновити або прикрасити дерев’яні дитячі меблі – часте побажання батьків. І тут важливо думати не лише про красу та стиль, а й про безпеку дитини. Які матеріали допустимі для застосування у дитячих і що допоможе гарно перетворити ліжечко чи старенькі, але такі улюблені стільчики? Шукаємо відповіді.

Що найголовніше?

Дуже важливо враховувати склад матеріалів, які ви підбираєте. Безпечні та рекомендовані до використання у дитячих кімнатах матеріали на водній основі.

Аргументи досить вагомі, тож, усе інше для дитячих кімнат навіть не варто розглядати.

Тепер подивимося на асортимент можливих виробів. Для роботи із деревом краще використовувати лаки та емалі, тому що з їхньою допомогою легко здійснити кілька цікавих варіантів фарбування.

Лаковане дерево

Хороша ідея і для нових меблів, і для тих, що вже послужили. Що можна зробити?

Як використовувати?

Веселі кольори

Надати ліжечку колір допоможе акрилова емаль для вікон і дверей TRIORA. Чому саме цей матеріал? Емаль на водній основі у складі має речовини, що запобігають злипанню поверхонь. Дуже зручно, коли меблі трансформуються – поверхня не псується від склеювання деталей між собою. Крім того, емаль допомагає реставрувати меблі, раніше пофарбовані іншими матеріалами, приховує зношені частини дерева.

Що ж стосується кольору, емаль для дерева тонується у пастельні відтінки. Для дитячої це найкращий варіант. Яскраві кольори можуть турбувати малюків, а світлі фарби додадуть кімнаті кольору та підкреслять дитячу атмосферу.

Як працювати з емаллю?

Оновити дитячі меблі можна красиво та без ризику для здоров’я малюків. Обирайте тільки безпечні матеріали та насолоджуйтеся результатом.

Наші бренди
Наші партнери
закрыть

Fieldset

 

Verification

закрыть

Supplier Data

 

preloader