Промышленное предприятие ЗИП

Чим краще фарбувати стіни: валик або пензель?

Кожен з нас хоча б раз у житті фарбував стіни, але, просте запитання, чим краще зробити фарбування може збити з пантелику. Правильно підібраний інструмент для фарбування може допомогти максимально ефективно використовувати витратні матеріали та час для роботи.

Фарбувати можна за допомогою кистей або валиків. Для проведення малярних робіт найкраще використовувати якісні та професійні інструменти.

Пензлі

36Пензлі мають полімерну, дерев’яну або пластикову основу з натуральними або штучними волокнами у вигляді щітки. Пензлі використовують для роботи практично з усіма видами фарб. Щоб правильно вибрати пензель необхідно знати, якою фарбою відбуватиметься фарбування.

 

 

Валики

Валики використовують для роботи з великими площами. За допомогою валиків зручно фарбувати підлоги, стіни, стелі. Але, якщо робота з криволінійними об’єктами складної форми, то валик тут буде абсолютно даремний.

валик или кистьІснують великі, середні та маленькі валики. Великі та середні валики використовують для фарбування великих площ. Маленькі валики використовують для фарбування важкодоступних місць.

 

 

 

Труднощі вибору: валик або пензель?

Для початку слід зазначити, що валик та пензлик це не взаємовиключні речі. Для фарбування можна використовувати і валик, і пензель. Просто слід визначитися – чим

Декілька  порад, чим краще фарбувати:

  1. Чим більше площа, тим ефективніше буде використання валика. Оскільки на великих площах більш помітні розводи, мазки або нерівномірно нанесена фарба. До того ж фарбуючи великі площі пензлем, ви витратите значно більше зусиль, при цьому якість роботи буде гірше.
  2. При фарбуванні валиком можна практично не сходити з місця, роблячи зворотно-поступальні рухи, в той час як робота пензлем вимагає максимального доступу до поверхні.
  3. З валика не випадають ворс, що дуже важливо при роботі з фарбами, які лягають тонким шаром.
  4. Білити стелю найзручніше великий пензлем – макловицей, ці ж маніпуляції валиком здійснити значно складніше.
  5. Кути, радіатори, труби найкраще фарбувати пензлем, навіть якщо для інших поверхонь ви використовуєте валик.
  6. Для нанесення малюнка через трафарет дуже зручно використовувати валик, але за допомогою валика неможливо намалювати якийсь малюнок.

Підводячи підсумки, слід зазначити, що кожен інструмент має свої переваги, які дають можливість використовувати їх ефективно для тієї чи іншої роботи.

Наші бренди
Наші партнери
закрыть

Fieldset

 

Verification

закрыть

Supplier Data

 

preloader