Промышленное предприятие ЗИП

7 способів привернути удачу в свій офіс і своє життя

Хочете, щоб новий рік був краще і успішніше, але не знаєте, що для цього потрібно зробити? Ми знайшли 7 найцікавіших способів, які допомагають привернути удачу і в офіс, і в життя. Методи прийшли із різних країн, жителі яких явно відчувають на собі їхні позитивні результати. Давайте запозичимо це і у свій корпоративний світ.

Зробимо новий рік краще!

  1. Генеральная уборкаГенеральне прибирання. У Новий рік – нічого зайвого. В останні передсвяткові дні закликайте офіс навести порядки на робочих місцях. Позбавтеся від усього, що не потрібно ні вам, ні вашій компанії. Не дарма ж кажуть, що для того, щоб сталося щось нове, потрібно позбутися непотрібного старого. До речі, у Аргентині взагалі заведено рвати усі застарілі документи та викидати їх із вікон. Нібито це прекрасно знімає накопичений стрес. Тільки ось, наші двірники навряд чи підтримають подібні акції.
  1. Абсолютно жодних боргів. Встигнути розрахуватися із усіма боргами та фінансовими зобов’язаннями підприємства – це обов’язкова справа бухгалтерії. Усім іншим важливо ліквідувати трудові борги. Подгоніть усі проекти та витримайте усі дедлайни. На багатьох підприємствах прийнято йти на свята на «зимові канікули». І щоб вас не шпиняла совість за невиконану роботі, закінчуйте рік без хвостів.
  1. Будуйте великі плани. Безсумнівно, плани роботи компанії складаються далеко заздалегідь до приходу свят. Але ніхто ж не заважає співробітникам скласти план персонального розвитку. Подумайте, як підвищити свій кваліфікаційний рівень, пошукайте курси та лекції на майбутній рік, намітьте професійний шлях, яким вам хочеться йти у новому році.
  1. Спалити негатив. У Шотландії на Новий рік проводять парад факелів, які покликані вогнем вигнати негаразди із життя людей. У приміщенні, звичайно, спалювання таких масштабів не застосувують, але ось кілька ароматних свічок розрядять обстановку в офісі, а вогники полегшать важку енергію, що накопичилася.
  1. Б’ємо посуд. Навіть найулюбленіша офісна чашка із часом набридає. Тож, ви можете сміливо усім відділом ввести традиції раз на рік міняти чашки і навіть дарувати їх одне одному. Попередньо не забудьте розбити набридлу вам посудину заради великого корпоративного успіху.
  1. Гості – до прибутку. Якщо хочете високого прибутку у майбутньому році для своєї компанії, запрошуйте у святкові дні якомога більше гостей. Партнери та потенційні компаньйони, клієнти – кличте на чай усіх, хто може бути присутнім в офісі. Добре ще підготувати й невеличкі приємні подарунки. У чому сенс? Справа у тому, що в Монголії вважається, що чим більше народу побувало у вашому домі у свято, тим більше грошей ви отримаєте. Гості – це практично ваша премія. 😉
  1. Украшения праздникаПрикраси свята. Новий рік любить яскравий антураж. І чим яскравіше та багатше прикраси, тим успішніше пройде ваш рік. Обов’язковий атрибут залучення фінансів – купюри, цукерки та золоті прикраси на ялинці. Це символи достатку та благополуччя. А як ви прикрасили своє робоче місце?

Хтось вважає новорічні традиції нісенітницею, а хтось бачить у них посил на позитив. Досвід же показує, що будь-яка дія, якщо в неї вірити, дає свій результат. Тож, проводьте останні дні року із вірою у краще і тоді успіхи не змусять себе чекати.

Наші бренди
Наші партнери
закрыть

Fieldset

 

Verification

закрыть

Supplier Data

 

preloader