Промышленное предприятие ЗИП

6 трендових дизайнів інтер’єру 2017 рок

Новий рік – це завжди зміни, причому в усьому. Змінюються тенденції, тренди. І ми пропонуємо вам познайомитися з 6 дизайнами інтер’єру, які будуть дуже гарячими в цьому році.

  1. Пастельні та землисті відтінки в дизайні

Інститут кольору Panton в 2016 році порадував нас жіночними та яскравими відтінками, такими як Serenity та Rose Quartz. 2017 ж приніс актуальність світлим, приглушеним тонам, які дарують умиротворення. Вони виглядають дуже красиво та органічно, особливо в поєднанні з м’якими силуетами, що також є одним із трендів цього року.

6 трендов

  1. Поєднання металів

Ще одним трендом цього року є поєднання кількох різних металів. Золото є золото, але в моду знову повертається нікель та срібло.

Також набирає популярність біла штукатурка, яка виступає як відмінний варіант обробки. Причому її можна використовувати не тільки для обробки стін, але й світильників, стільців та навіть спинок ліжка.

6 трендов

  1. Поєднання вінтажу та модерну

Справжнім трендом в дизайні в цьому році є поєднання сучасності та вінтажних елементів: меблів, матеріалів та текстур. Дуже актуально виглядають дизайни в стилі hi-tech в поєднанні з вінтажними меблями.

6 трендов

  1. Використання брудовідштовхуючих тканин

Тканини, які можуть відштовхувати бруд, використовуються, і будуть використовуватися практично у всіх колекціях для дизайнів інтер’єру. Кожен з нас хоче мати гарний та приголомшливий будинок, але він повинен бути придатним до життя. Саме тому дизайнери вирішили додати якоїсь функціональності і використовувати тканини, які можуть легко можуть очищатися від бруду.

6 трендов

  1. Натуральні текстури

Натуральні текстури – завжди дуже популярні. Це може бути дерево, очерет, абака. Їх можна використовувати як обробку, як оббивку для меблів, поєднуючи, наприклад зі склом. Ця тенденція дозволяє вам експериментувати і створювати свої унікальні дизайни.

6 трендов

  1. Мозаїка

Просто вогненним трендом 2017 року є використання мозаїки. Це може бути оббивка для дивана чи крісла, покривало на ліжко, пуф або навіть килим. Мозаїчні візерунки можна використовувати для акцентування уваги на тій чи іншій поверхні.

6 трендов

2017 рік приніс прості, але в той же час дуже привабливі тренди в дизайні, які допоможуть вам зробити ваш будинок по-справжньому незвичайним.

Наші бренди
Наші партнери
закрыть

Fieldset

 

Verification

закрыть

Supplier Data

 

preloader