Промышленное предприятие ЗИП

6 бізнес-книг, які змінять Ваш світогляд

Напевно багато хто неодноразово задавалися питаннями: як побудувати дійсно прибутковий бізнес? Як правильно управляти персоналом? Як стати лідером?

Щоб досягти бажаного успіху, необхідно робити все можливе. Хороші бізнес книги зможуть дати необхідний поштовх до розвитку свого мислення і звичок, а також дати практичні поради як можна розвинути свою справу.

Для того щоб отримати необхідні знання, варто приділити увагу таким книгам, як:

  1. «Малый бизнес: от иллюзий к успеху. Возвращение к мифу предпринимательства» Макла Гербера«Малий бізнес: від ілюзій до успіху. Повернення до міфу підприємництва» Макла Гербера.

Ця книга розповідає, як з нічого побудувати свій бізнес. Сьогодні вона особливо актуальна та відмінно підійде, як для студентів, так і досвідчених бізнесменів. Книга написана легкою та простою мовою і зможе навчити вас, як правильно організовувати, розвивати та покращувати свою справу, при цьому, не змінюючи звичного способу життя.

  1. «Спочатку поруште всі правила. Що кращі в світі менеджери роблять по-іншому?» Маркуса Бакингема і Курта Коффмана.

Автори вважають, що не можна змусити робити людину щось, що йому не дано. Адже навіть для самої легкої роботи необхідний талант. І головне завдання менеджера – знайти сильні та слабкі сторони людини, так би мовити його унікальну комбінацію таланту, знань і навичок.

Прочитавши цю книгу, ви зможете удосконалити роботу вашої компанії, зробивши її більш комфортною.

  1. «Уоррен Баффет. Как 5 долларов превратить в 50 миллиардов. Стратегия и тактика великого инвестора» Роберта Хагстрома«Уоррен Баффет. Як 5 доларів перетворити в 50 мільярдів. Стратегія і тактика великого інвестора» Роберта Хагстрома

Ім’я Уоррена Баффета знають багато бізнесмени, та й не тільки. Це не дивно, адже він один з найвідоміших інвесторів і підприємців США. У книзі розповідається інвестиційні рішення і принципи підходу до інвестицій самого відомого американського інвестора.

Кожен підприємець обов’язково повинен прочитати цю книгу.

  1. «Самый богатый человек в Вавилоне» Клейсона Джлоржа«Найбагатша людина у Вавилоні» Клейсона Джлоржа

Ця книга розкриває секрети успіху в будь-якій справі. Мета книги полягає в тому, щоб запропонувати тим людям, які прагнуть до успіху проникнути в таємницю грошей, щоб накопичити капітал, зберегти його і змусити працювати на збільшення прибутку.

  1. «Завдання менеджменту в ХХІ столітті» Пітера Друкера

Пітер Друкер – гуру менеджменту і йому є чим поділитися з читачами. У книзі розповідається про найбільш актуальні питання та нагальні проблеми менеджменту. Це книга, своєрідний заклик до дії – вчитися спостерігати, обговорювати, аналізувати і намагатися вирішити проблеми завтрашнього дня, щоб у майбутньому зайняти лідируючі позиції, а не залишитися десь позаду.

  1. «Мета» Еліяху Голдрата

Ця книга-справжня знахідка для тих, хто хоче стати топ-менеджером і готовий вчитися досягати свої цілі. Основне завдання книги «Мета» – це подивитися на «управління» з іншого ракурсу. Це не набір технік або прийомів щодо оптимізації процесів. Ця книга – це посібник, як знайти здоровий глузд.

Безумовно, що це далеко не повний перелік бізнес-книг, які варто прочитати. Але, це відмінна добірка для старту. Адже навіть маленький крок в бік розвитку – це вже успіх.

Наші бренди
Наші партнери
закрыть

Fieldset

 

Verification

закрыть

Supplier Data

 

preloader