Промышленное предприятие ЗИП

5 основних трендів в інтер’єрі 2017 року

Бути завжди «на хвилі» це тренд, який не проходить ніколи. За модними тенденціями завжди необхідно стежити, і неважливо – модні тенденції це в одязі, аксесуарах або дизайні інтер’єру. Важливо, як то кажуть завжди бути «в темі». Адже інтер’єр впливає на ваш настрій, надихає, і в цілому відображає особистість людини.

Найгарячіші тренди 2017 дизайнів інтер’єру

  1. Теракотовий – це більше не відтінок бронзиterrakotoviy-cvet-v-interyere-8

Здавалося б, теракотовий колір має не найкращу репутацію, як матеріал для створення модного інтер’єру, але 2017 рік – це вийняток. Цього року використання теракотової плитки стане справжнім хітом. Матова теракотова плитка додасть нотки тепла в ваш дизайн інтер’єру.

  1. Probkovie-oboi-v-interiere-2Стіни, покриті пробкою

Ще одним натуральним матеріалом, який сміливо можна використовувати в 2017 році для створення модного дизайну є пробка. Пробкові стіни відмінно поєднуються, як зі світлим, так і більш темним дизайном, і є практичним матеріалом, який не тільки захищає стіни, але й відмінно ізолює шум.

 

  1. Узголів’я ліжок «аля 60-ті»610x914_Quality97_650x975_Quality97_ad__2340984_-copy_w

Кожен, напевно, хотів би прокинутися у величезному, теплому, м’якому та затишному ліжку з оксамитовим узголів’ям. Тепер мрії стають реальністю. Ліжка з величезними м’якими узголів’ями знову повертаються в моду. Оновити дизайн спальні тепер просто – потрібно просто поставити ліжко з оксамитовим або вельветовим узголів’ям.

 

  1. coner_deco3Маленькі куточки та закутках

На перший погляд, вельми дивний і незрозумілий тренд. Однак, в наступаючому році модно створювати невеликі і затишні закриті простори, де людина може усамітнитися. На зміну відкритим вітальням приходять затишні закуточки, де тепло і затишно.

 

  1. Перлинне оздоблення, як у королевиshades-of-grey-interior-37

50 відтінків сірого? Ха! 150 відтінків сірого! Новий 2017 рік приносить моду на всілякі перлинні відтінки в дизайні інтер’єру. Додати легкості, романтичності інтер’єру можна за допомогою сірих прозорих тканин або шовку. Настав час, коли можна «одягнути» свій будинок в дорогоцінні тони.

 

Що виходить з моди:

  1. Мідь і всі вироби з цього матеріалу;
  2. Мармур і всі вироби з нього. Пора залишити в минулому цей пережиток, що мармур та вироби з нього це невід’ємна частина класичного інтер’єру;
  3. Використання різних надихаючих слів і цитат на стінах;
  4. Звичайна кахельна плитка.

Безумовно, що це далеко не повний список трендів 2017 в  інтер’єрі. Слідкуйте за нами – далі буде цікавіше…

Наші бренди
Наші партнери
закрыть

Fieldset

 

Verification

закрыть

Supplier Data

 

preloader