Промышленное предприятие ЗИП

10 надихаючих висловів для створення власного бізнесу

Створення власного бізнесу – це дуже ризикована справа, яка вимагає витримки і вправності. Адже це і злети і падіння. Головне при цьому не опускати руки, адже навіть найвідоміші та найуспішніші фігури в світі бізнесу терпіли невдачі та поразки. Але, незважаючи на це, вони змогли досягти успіху. Так чому ж не повчиться у кращих? Пропонуємо вашій увазі 10 надихаючих висловів знаменитих людей цього світу.

  1. Американський бізнесмен, мільярдер Дональд Трамп говорив, що «Немає нічого більш злочинного для фінансового благополуччя, ніж вигадати відмінну ідею, і не спромогтися реалізувати її».
  2. Колишній керівник ITT Corporation Гарольд Ґенін говорив: «У світі бізнесу існує два види прибутку: готівка та досвід. В першу чергу знаходьте досвід, а готівка прийде пізніше».
  3. Колишній президент IBM Томас Дж. Уотсон говорив, що «Якщо ви хочете досягти успіху, ваше серце повинно бути у вашому бізнесі, а ваш бізнес повинен бути у вашому серці».
  4. Джеймс Гуднайт американський дослідник, засновник і керівник компанії SAS вважав, що «Ключ до успіху бізнесу – в інноваціях, які в свою чергу, народжуються креативністю».
  5. Стів Джобс, легендарний засновник компанії «Apple» вважав: «Не має сенсу наймати тямущих людей, а потім вказувати, що їм робити. Ми наймаємо тямущуих людей, щоб вони говорили, що робити нам ».
  6. “Гарне рішення – результат досвіду. А досвід – результат поганих рішень». – Вважав Уолтон Рістон, американський фінансовий керуючий, керівник Citicorp
  7. Американський сталепромисловець, мультимільйонер і філантроп Ендрю Карнегі говорив: «Ніколи не проб’ється наверх той, хто не робить того, що йому говорять, і той, хто робить не більш того, що йому говорять».

Однак не варто забувати і про українських бізнесменів, які змогли домогтися успіху і подолати труднощі.

  1. Так, Оксана Середюк відомий ресторатор і співвласник мережі ресторанів Mafia каже, що: «Будь-яка криза – це час нових можливостей, шанс акумулювати свої сили та знайти нові шляхи розвитку. Необхідно вміти домовлятися – з постачальниками, орендодавцями, робити все можливе, щоб зменшити залежність від економічних і соціально-політичних потрясінь ».
  2. Євген Ромашин, генеральний директор Corum Group вважає, що «Досягнення народжують досягнення. Для людей, орієнтованих на результат, нові досягнення є головною мотивацією ».
  3. А завершити цю надихаючу добірку хотілося б словами Олега Захорольського засновника підприємства «ЗІП»: «Ми розуміємо, що саме ми самі створюємо ту реальність, в якій живемо і працюємо. Кожен з нас створює прекрасний, світлий світ в своєму серці, у своїй душі, в своїй сім’ї, в своїй команді – так ми змінюємо весь світ!»

Нехай ці вислови подарують вам натхнення і допоможуть зрозуміти, що на шляху до успіху – будь-яка неприємність це ще одна причина рухатися далі!

Наші бренди
Наші партнери
закрыть

Fieldset

 

Verification

закрыть

Supplier Data

 

preloader