Промышленное предприятие ЗИП

10 трендів в дизайні, які ви будете бачити всюди у 2018 році

У кожному новому сезоні інтер’єрної моди з’являються певні тренди, які до смаку всім. І як би ми не прагнули унікальності інтер’єру, є речі, які можна побачити буквально всюди. Пропонуємо дізнатися ТОП-10 найпопулярніших інтер’єрних родзинок нового року. Із ними ваш інтер’єр заграє і точно не програє у своєму оформленні.

Лідери в оформленні приміщень

Лидеры в оформлении помещений

  1. 3D покриття на стінах. Шпалери з об’ємним малюнком або рельєфні декоративні плити – у тренді «живі» стіни, які створюють цікаві візуальні ілюзії. Навряд чи хтось зможе відмовитися від такого ефектного оформлення стін.
  2. Стіни як галерея. Хороший варіант, якщо хочеться освіжити інтер’єр. Оберіть будь-яку стіну, що «нудьгує» без декору і прикрасьте її фотографіями, репродукціями або дитячими творами. Ось ви вже й у тренді.
  3. Стиль вабі-сабі. Це свого роду японський аналог хюгге. Як і скандинави, японці закликають нас не ускладнювати собі життя та отримувати радість навіть від дрібниць. Особливість же вабі-сабі у тому, щоб бачити ідеальне в нехитрому, не хизуватися, а віддавати перевагу скромному та простому.

Трендові кольори

Трендовые цвета

  1. Легкі земельні кольори. Від коричневого до зеленого – усі ці кольори будуть неймовірно популярними. Причому в моді не яскраві, помітні відтінки, а легкі м’які тона. Звідки така трендовість? Вони комфортно поєднуються між собою і створюють приємну атмосферу, яка буде усім до смаку.
  2. Рожевий глобально та в деталях. Хтось ризикне оформити в рожевому тоні усю кімнату, а хтось обмежиться лише незначними елементами. У будь-якому випадку, цей колір буде у кожному будинку.
  3. Золотий метал. Блищати та підкорювати. Люди жадають перемог та успіху, тому не дивно, що золото буде лідируючим кольором у всіх декоративних елементах, світильниках та меблевій фурнітурі.

Популярні деталі

Популярные детали

  1. Меблі ретро. Цього року до нас повертається мода 70-80-х років. Саме час відреставрувати меблі. Навіть один старий-новий комод додасть інтер’єру особливий шарм, внесе дух свого часу.
  2. Темне дерево. У меблях очікується більше кольору та виразності. А з огляду на природність інтер’єрів, темне дерево буде у великому попиті.
  3. Оксамит. Меблева оббивка, портьєри, покривала, подушки – оксамит можна використовувати всюди і у будь-яких кількостях. Це самий хітовий матеріал нинішнього року.
  4. Живі квіти та рослини. Дизайнери пропонують нам розташовувати рослинність на стінах, на меблях і навіть у вбудованих у меблі горщиках. Чим оригінальніше – тим індивідуальніше.

Напрошується питання: а чи варто використовувати у себе те, що буде у всіх? Зауваження цілком справедливе. Ми вважаємо, що якщо тренд вам до смаку, надихає та ідеально поєднується з інтер’єром, то так, варто. Одна й та сама деталь у різних будинках виглядає абсолютно по-різному. Тож, не турбуйтеся, ваш фіолетовий оксамитовий диван не буде схожий ні на чий інший. Приміряйте популярні декори та отримуйте задоволення від змін!

Наші бренди
Наші партнери
закрыть

Fieldset

 

Verification

закрыть

Supplier Data

 

preloader